Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS@B - Bijeljina (BA)

Meše Selimovića 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 14:10
R.S. Pixi Trade Beograd Sremska Rača 14:40
Bočac Turs Banja Luka Sremska Mitrovica 14:43
Zoka Tours Novi Sad Sremska Rača 14:50
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Rača 15:30
Mrđa Tours Novi Grad (bosanski Novi) Sremska Rača 15:40
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 16:00
Autoprevoz Banja Luka Beograd Sremska Rača 17:00
Lasta Doboj Sremska Mitrovica 17:30
KOOP Tuzla Beograd Sremska Mitrovica 18:00
Milinović Novi Sad Sremska Mitrovica 18:05
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Novi Sad 18:08
KOOP Tuzla Tuzla Sremska Mitrovica 18:30
Big Tours Beograd Sremska Rača 19:00
Big Tours Šipovo Sremska Rača 20:30
Bosnaexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 20:40
Smiljić Šipovo Sremska Mitrovica 22:00
Fenix Tours Prijedor Novi Sad 00:50
Transprodukt Prijedor Novi Sad 00:50
Mrđa Tours Beograd Sremska Rača 01:45
R.S. Pixi Trade Beograd Sremska Mitrovica 02:15
Fenix Tours Kikinda Novi Sad 05:10
Transprodukt Kikinda Novi Sad 05:10
KOOP Tuzla Beograd Sremska Mitrovica 07:08
KOOP Tuzla Beograd Sremska Mitrovica 08:05
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.