Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS@B - Bijeljina (BA)

Meše Selimovića bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Milinović Banja Luka Sremska Mitrovica 09:25
Tempoturist Teslić Sremska Rača 09:30
Bosnaexpres Banja Vrućica Sremska Mitrovica 09:35
Zam Tours Prijedor Stara Pazova 10:00
Tempoturist Teslić Sremska Rača 10:37
Bočac Turs Gradiška Sremska Mitrovica 11:08
Tempoturist Beograd Sremska Rača 11:30
Tempoturist Novi Sad Sremska Rača 11:40
Lasta Tuzla Šabac 11:40
R.S. Pixi Trade Kostajnica Sremska Rača 11:55
Milinović Banja Luka Novi Sad 12:30
Zam Tours Beograd Stara Pazova 12:30
Lastra Doboj Sremska Mitrovica 12:30
Milinović Subotica Novi Sad 12:40
Bosnaexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 12:42
Milinović Beograd Sremska Mitrovica 12:50
KOOP Tuzla Beograd Šabac 12:50
Lastra Beograd Sremska Mitrovica 14:00
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 14:10
Semberija Transport Novi Sad Sremska Kamenica 14:15
R.S. Pixi Trade Beograd Sremska Rača 14:40
Bočac Turs Banja Luka Sremska Mitrovica 14:43
Zoka Tours Novi Sad Sremska Rača 14:50
Semberija Transport Beograd Sremska Mitrovica 15:00
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Rača 15:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.