Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS@B - Bijeljina (BA)

Meše Selimovića bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Rača 15:30
Mrđa Tours Novi Grad (bosanski Novi) Sremska Rača 15:40
Milinović Beograd Šabac 15:50
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 16:00
Autoprevoz Banja Luka Beograd Sremska Rača 17:00
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Rača 17:30
Lasta Doboj Sremska Mitrovica 17:30
Lasta Beograd Sremska Mitrovica 18:00
Milinović Novi Sad Sremska Mitrovica 18:05
KOOP Tuzla Tuzla Sremska Mitrovica 18:30
Big Tours Beograd Sremska Rača 19:00
Big Tours Šipovo Sremska Rača 20:30
Bosnaexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 20:40
Smiljić Šipovo Sremska Mitrovica 22:00
Auto Kodeks Prijedor Novi Sad 00:50
Mrđa Tours Beograd Sremska Rača 01:45
R.S. Pixi Trade Beograd Sremska Mitrovica 02:15
Smiljić Beograd Sremska Mitrovica 04:00
Auto Kodeks Kikinda Novi Sad 05:10
KOOP Tuzla Beograd Sremska Mitrovica 08:05
Semberija Transport Novi Sad Sremska Kamenica 08:30
Lasta Beograd Sremska Mitrovica 08:55
Milinović Banja Luka Sremska Mitrovica 09:25
Bosnaexpres Banja Vrućica Sremska Mitrovica 09:35
Zam Tours Prijedor Stara Pazova 10:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.