Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Bor (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 14:30
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 14:30
Euro Lin Beograd Jagodina 15:30
Bortravel Boljevac Brestovac kod Bora 15:30
Bortravel Gornjane Krivelj 15:45
Bortravel Krivelj 15:45
Bortravel Tanda Donja Bela Reka kod Bora 15:45
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 15:45
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 15:45
Bortravel Selište (šarbanovac) Brestovac kod Bora 15:45
Bortravel Bučje kod Bora Oštrelj 15:45
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 16:00
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 16:00
Maxa Tours Zaječar Brestovac kod Bora 16:08
Maxa Tours Zaječar 16:16
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 16:30
Arriva Litas Zaječar Miloševa Kula (Crnajka) 18:25
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 20:00
Arriva Litas Donji Milanovac Miloševa Kula (Crnajka) 20:30
Bortravel Gornjane Krivelj 23:30
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 03:35
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 04:30
Euro Lin Beograd Jagodina 05:00
Bortravel Niš Zaječar 05:00
Maxa Tours Zaječar Brestovac kod Bora 05:28
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.