Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Bor (RS)

Zeleni Bulevar 27
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 04:30
Bortravel Niš Zaječar 05:00
Maxa Tours Zaječar Brestovac kod Bora 05:28
Maxa Tours Zaječar 05:36
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 06:40
Bortravel Vrnjačka Banja Kruševac 07:00
Bortravel Boljevac Brestovac kod Bora 07:30
AS Turs Zaječar Vražogrnac 07:30
Sima Trans Kladovo Negotin 07:30
Darkom Beograd Požarevac 07:30
Moto Boem Trans Niš Donja Vrežina 08:00
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 08:45
Bortravel Kladovo Zaječar 08:45
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 09:55
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 11:40
Maxa Tours Zaječar Brestovac kod Bora 12:33
Maxa Tours Zaječar 12:41
AS Turs Negotin Sikole 13:45
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 14:30
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 14:40
Moto Boem Trans Donji Milanovac Zaječar 15:10
Bortravel Boljevac Brestovac kod Bora 15:30
Bortravel Zaječar 15:30
AS Turs Zaječar Vražogrnac 15:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.