Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Bor (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Arriva Litas Majdanpek Donja Vrežina 17:03
Bortravel Slatina kod Bora 19:10
Bortravel Oštrelj 19:15
Bortravel Luka Slatina kod Bora 19:30
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 20:00
Bortravel Gornjane Krivelj 23:45
Bortravel Bučje kod Bora Oštrelj 23:45
Bortravel Tanda Slatina kod Bora 23:45
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 23:45
Bortravel Selište (šarbanovac) Brestovac kod Bora 23:45
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 23:45
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 04:30
Euro Lin Beograd Jagodina 05:00
Bortravel Niš Zaječar 05:00
Maxa Tours Zaječar Brestovac kod Bora 05:28
Maxa Tours Zaječar 05:36
Bortravel Vrnjačka Banja Kruševac 07:00
Bortravel Boljevac Brestovac kod Bora 07:30
Darkom Beograd Požarevac 07:30
Sima Trans Kladovo Negotin 07:30
Bortravel Tanda Slatina kod Bora 07:30
Bortravel Gornjane Krivelj 07:45
Bortravel Krivelj 07:45
Bortravel Bučje kod Bora Oštrelj 07:45
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 07:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.