Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS@B - Brčko (BA)

Željeznička bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Krajnović Novi Sad Sremska Mitrovica 08:00
Milinović Banja Luka Sremska Mitrovica 10:10
Milinović Banja Luka Sremska Mitrovica 10:10
Tempoturist Teslić Sremska Rača 10:30
Tempoturist Beograd Sremska Rača 10:30
Tempoturist Novi Sad Sremska Rača 10:30
Zam Tours Prijedor Stara Pazova 10:50
Bosnaexpres Banja Vrućica Sremska Mitrovica 10:55
Milinović Novi Grad (bosanski Novi) Novi Sad 11:00
Milinović Kostajnica Šabac 11:30
Zam Tours Beograd Stara Pazova 11:30
Bosnaexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 11:35
Tempoturist Teslić Sremska Rača 11:47
Milinović Subotica Novi Sad 11:50
Bočac Turs Gradiška Sremska Mitrovica 11:58
Milinović Beograd Sremska Mitrovica 12:10
R.S. Pixi Trade Kostajnica Sremska Rača 12:55
Lastra Beograd Sremska Mitrovica 12:55
Milinović Banja Luka Novi Sad 13:15
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 13:20
Lastra Doboj Sremska Mitrovica 13:35
R.S. Pixi Trade Beograd Sremska Rača 13:40
Milinović Beograd Šabac 14:50
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 15:15
Bočac Turs Banja Luka Sremska Mitrovica 15:33
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.