Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS@B - Brčko (BA)

Željeznička bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Milinović Banja Luka Sremska Mitrovica 10:10
Tempoturist Teslić Sremska Rača 10:30
Tempoturist Beograd Sremska Rača 10:30
Zam Tours Prijedor Stara Pazova 10:50
Bosnaexpres Banja Vrućica Sremska Mitrovica 10:55
Zam Tours Beograd Stara Pazova 11:30
Bočac Turs Gradiška Sremska Mitrovica 11:58
R.S. Pixi Trade Kostajnica Sremska Rača 12:55
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 13:20
R.S. Pixi Trade Beograd Sremska Rača 13:40
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 15:15
Bočac Turs Banja Luka Sremska Mitrovica 15:33
Autoprevoz Banja Luka Beograd Sremska Rača 16:00
Mrđa Tours Novi Grad (bosanski Novi) Sremska Rača 16:10
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Rača 16:30
Milinović Novi Sad Sremska Mitrovica 17:20
Big Tours Beograd Sremska Rača 17:50
Lasta Doboj Sremska Mitrovica 18:30
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Novi Sad 18:58
Bosnaexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 19:50
Big Tours Šipovo Sremska Rača 21:10
Smiljić Šipovo Sremska Mitrovica 23:00
R.S. Pixi Trade Kostajnica Sremska Mitrovica 01:00
Mrđa Tours Beograd Sremska Rača 01:10
R.S. Pixi Trade Beograd Sremska Mitrovica 01:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.