Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Brestovac kod Leskovca (RS)

Trg slobode 2
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Niš Belotinac 06:02
Niš ekspres Bojnik Pasi Poljana 07:02
Niš ekspres Niška Banja Niš 07:02
Niš ekspres Niš Belotinac 07:17
ASP Jugotrans Niš Pečenjevce 07:55
Niš ekspres Niš Pasi Poljana 08:02
ASP Jugotrans Leskovac Pečenjevce 08:15
Frenki Komerc Paraćin Niš 08:40
Niš ekspres Sokobanja Niš 09:02
Simplon Kolari Niš 10:20
ASP Jugotrans Leskovac Belotinac 11:55
Niš ekspres Malošište Kočane 12:34
BS Tours Surdulica Vladičin Han 12:50
ASP Jugotrans Leskovac Belotinac 13:22
Niš ekspres Niš Pasi Poljana 14:06
ASP Jugotrans Niš Belotinac 14:45
Niš ekspres Niš Belotinac 15:47
ASP Jugotrans Ćenovac Leskovac 16:23
ASP Jugotrans Leskovac Pečenjevce 17:11
ASP Jugotrans Leskovac Belotinac 18:22
Niš ekspres Niš Belotinac 19:02
ASP Jugotrans Leskovac Belotinac 20:23
Niš ekspres Toponica kod Gadžinog Hana (zaplanjska Toponica) Pasi Poljana 00:29
Niš ekspres Niš Belotinac 06:02
Niš ekspres Bojnik Pasi Poljana 07:02
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.