Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Brestovac kod Leskovca (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Niš Belotinac 06:14
Simplon Beograd 06:20
Niš ekspres Leskovac Belotinac 08:38
Frenki Komerc Paraćin Niš 08:40
Niš ekspres Sokobanja Niš 09:02
Niš ekspres Bojnik Belotinac 09:42
ASP Jugotrans Donje Brijanje Pečenjevce 09:51
Frenki Komerc Vranje Grdelica 10:06
ASP Jugotrans Leskovac Pečenjevce 10:15
Simplon Kolari Niš 10:20
ASP Jugotrans Leskovac Pečenjevce 10:31
BS Tours Surdulica Vladičin Han 12:50
Niš ekspres Leskovac Niš 13:38
Niš ekspres Sijarinska Banja Malošište 13:48
Niš ekspres Bojnik Belotinac 15:45
Niš ekspres Niš Belotinac 15:47
Niš ekspres Leskovac Belotinac 15:53
ASP Jugotrans Donje Brijanje Pečenjevce 16:03
ASP Jugotrans Leskovac Pečenjevce 16:41
Niš ekspres Niš Malošište 18:13
ASP Jugotrans Niš Pečenjevce 18:25
Niš ekspres Lebane Belotinac 19:00
Niš ekspres Niš Belotinac 19:02
Niš ekspres Niš Belotinac 19:06
Simplon Vlasotince Leskovac 19:38
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.