Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Brestovac kod Leskovca (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Toponica kod Gadžinog Hana (zaplanjska Toponica) Belotinac 08:01
ASP Jugotrans Leskovac Pečenjevce 08:15
Niš ekspres Leskovac Belotinac 08:38
Frenki Komerc Paraćin Niš 08:40
Niš ekspres Niš Belotinac 08:44
ASP Jugotrans Niš Belotinac 08:52
Niš ekspres Niš Belotinac 09:01
Niš ekspres Sokobanja Niš 09:02
ASP Jugotrans Leskovac Belotinac 09:23
Niš ekspres Bojnik Belotinac 09:42
ASP Jugotrans Donje Brijanje Pečenjevce 09:51
Niš ekspres Niška Banja Belotinac 10:02
Frenki Komerc Vranje Grdelica 10:06
Simplon Kolari Niš 10:20
ASP Jugotrans Leskovac Pečenjevce 10:31
Niš ekspres Leskovac Belotinac 10:38
Niš ekspres Niš Belotinac 11:06
Niš ekspres Toponica kod Gadžinog Hana (zaplanjska Toponica) Belotinac 11:16
ASP Jugotrans Leskovac Belotinac 11:23
ASP Jugotrans Donje Brijanje Pečenjevce 11:32
Niš ekspres Leskovac Belotinac 11:38
Niš ekspres Niš Belotinac 11:44
ASP Jugotrans Niš Belotinac 11:54
Niš ekspres Niš Belotinac 12:02
ASP Jugotrans Leskovac Pečenjevce 12:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.