Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS Jedinstvo - Bujanovac (RS)

Gnjilanski put BB
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Kavim Jedinstvo Vranje Srpska Kuća 05:00
Kavim Jedinstvo Lopardince 05:00
Kavim Jedinstvo Srpska Kuća Rakovac kod Bujanovca 05:03
Kavim Jedinstvo Vrtogoš Lopardince 05:30
Kavim Jedinstvo Gnjilane Ranilug 05:35
Kavim Jedinstvo Beograd Niš 05:55
Kavim Jedinstvo Preševo Srpska Kuća 06:08
Kavim Jedinstvo Vranje Srpska Kuća 06:10
Kavim Jedinstvo Srpska Kuća Rakovac kod Bujanovca 06:13
Kavim Jedinstvo Borovac kod Bujanovca Srpska Kuća 06:23
Kavim Jedinstvo Lopardince 06:30
Kavim Jedinstvo Letovica Levosoje 06:35
Kavim Jedinstvo Preševo Levosoje 06:40
Kavim Jedinstvo Rajince Levosoje 06:49
Kavim Jedinstvo Vranje Srpska Kuća 07:00
Kavim Jedinstvo Srpska Kuća Rakovac kod Bujanovca 07:03
Kavim Jedinstvo Vranje Levosoje 07:20
Kavim Jedinstvo Oslare Vranje 07:23
Kavim Jedinstvo Preševo Levosoje 07:25
Kavim Jedinstvo Veliki Trnovac Levosoje 07:27
Kavim Jedinstvo Vrtogoš Lopardince 07:40
Kavim Jedinstvo Vranje Srpska Kuća 07:40
Kavim Jedinstvo Veliki Trnovac Ranilug 07:45
Kavim Jedinstvo Vranje Srpska Kuća 08:10
Kavim Jedinstvo Vranje Srpska Kuća 08:20
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.