Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS Niš - Ekspres - Bujanovac (RS)

Gnjilanski Put 1
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Maxhari Tours Priština Gračanica kod Prištine 11:35
Niš ekspres Niš Leskovac 12:15
Niš ekspres Skoplje Niš 13:17
Maxhari Tours Veliki Trnovac Gračanica kod Prištine 13:20
Maxhari Tours Gnjilane Končulj 13:35
Maxhari Tours Preševo Levosoje 14:00
Maxhari Tours Preševo Biljača 14:10
Niš ekspres Beograd Niš 14:30
Maxhari Tours Veliki Trnovac Levosoje 15:30
Niš ekspres Niš Leskovac 16:00
Maxhari Tours Preševo Biljača 16:40
Maxhari Tours Veliki Trnovac Končulj 16:40
Maxhari Tours Preševo Levosoje 16:45
Maxhari Tours Gnjilane Končulj 17:05
Maxhari Tours Veliki Trnovac Gračanica kod Prištine 17:45
Maxhari Tours Veliki Trnovac Levosoje 18:00
Niš ekspres Skoplje Niš 18:05
Niš ekspres Beograd Niš 18:05
Niš ekspres Beograd Niš 18:05
Maxhari Tours Veliki Trnovac Gnjilane 18:25
Veli Trans Priština Gnjilane 19:00
Maxhari Tours Veliki Trnovac Biljača 19:20
Maxhari Tours Veliki Trnovac Končulj 19:45
Niš ekspres Skoplje Niš 20:25
Niš ekspres Beograd Niš 21:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.