Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Despotovac (RS)

Moravska bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Trans Jug Žabari Svilajnac 07:15
Globus Kragujevac Svilajnac 07:30
Globus Ćuprija Ivankovac 07:30
Zoran Reisen Jagodina Ribare kod Jagodine 07:30
Globus Beograd Velika Plana 08:00
Globus Beograd Velika Plana 11:45
Trans Jug Resavica Svilajnac 12:10
Zoran Reisen Jagodina Ribare kod Jagodine 13:15
Rembas Trans Resavica Dvorište kod Despotovca 13:55
Trans Jug Beograd Svilajnac 14:00
Alba Tours Krepoljin Dvorište kod Despotovca 14:10
Alba Tours Ćuprija Virine 14:10
Nemis Tours Svilajnac Medveđa kod Despotovca 14:15
Globus Resavica Velika Plana 15:30
Globus Resavica Svilajnac 16:00
Trans Jug Žabari Svilajnac 16:00
Globus Resavica Svilajnac 16:10
Pupd Janjušević Kragujevac Svilajnac 17:35
Globus Resavica Velika Plana 18:00
Zoran Reisen Jagodina Ribare kod Jagodine 18:45
Lasta Ćuprija Velika Plana 19:35
Lasta Beograd Velika Plana 05:20
Alba Tours Ćuprija Virine 06:05
Nemis Tours Svilajnac Medveđa kod Despotovca 06:40
Niš ekspres Niš Aleksinac 06:55
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.