Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Irig (RS)

Vojvode Putnika 58A
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Šidexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 08:56
Centrotrans Sarajevo Šabac 09:05
Star Bus Sarajevo Šabac 09:05
Boksit Novi Sad Šabac 09:30
Sirmiumbus Zlatibor Valjevo 09:45
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Sremska Kamenica 09:56
Sirmiumbus Novi Sad 10:20
Sirmiumbus Novi Sad Ruma 10:21
Šidexpres Šid Sremska Mitrovica 10:32
Semberija Transport Novi Sad Sremska Kamenica 10:33
Sirmiumbus Šabac Platičevo 10:50
Sirmiumbus Vrdnik Ruma 10:51
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Ruma 11:45
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Sremska Kamenica 11:48
Sirmiumbus Novi Sad Ruma 11:51
Sirmiumbus Novi Sad Šabac 12:23
Sirmiumbus Novi Sad Ruma 12:37
Šidexpres Šid Sremska Mitrovica 12:38
Centrotrans Sarajevo Šabac 12:45
Star Bus Sarajevo Šabac 12:45
Sirmiumbus Šabac Platičevo 13:50
Sirmiumbus Vrdnik Voganj 13:55
Sirmiumbus Novi Sad Sremska Kamenica 14:05
Šidexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 14:10
School bus Dobrodol Šatrinci 14:12
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.