Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Irig (RS)

Vojvode Putnika 58A
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Auto Kodeks Sremska Mitrovica Novi Sad 23:05
Auto Kodeks Prijedor Novi Sad 23:05
Raketa AB Novi Sad Hrtkovci 05:51
Sirmiumbus Novi Sad Sremska Kamenica 06:10
Šidexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 06:40
Auto Kodeks Kikinda Novi Sad 06:55
Bosnaexpres Banja Vrućica Sremska Mitrovica 07:00
Šidexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 07:03
Sirmiumbus Novi Sad 07:05
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Sremska Kamenica 07:31
Sirmiumbus Novi Sad Sremska Kamenica 07:50
Sirmiumbus Šabac Platičevo 08:10
Šidexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 08:56
Centrotrans Sarajevo Šabac 09:05
Star Bus Sarajevo Šabac 09:05
Sirmiumbus Zlatibor Užice 09:45
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Sremska Kamenica 09:56
Sirmiumbus Novi Sad 10:20
Sirmiumbus Novi Sad Ruma 10:21
Milinović Banja Luka Novi Sad 10:32
Šidexpres Šid Sremska Mitrovica 10:32
Semberija Transport Novi Sad Sremska Kamenica 10:33
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Sremska Kamenica 11:48
Sirmiumbus Novi Sad Ruma 11:51
Sirmiumbus Novi Sad Šabac 12:23
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.