Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Irig (RS)

Vojvode Putnika bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Bosnaexpres Banja Vrućica Sremska Mitrovica 20:05
Sirmiumbus Novi Sad Voganj 20:21
Star Bus Novi Sad Šabac 20:45
Centrotrans Novi Sad Šabac 20:45
Lukić Tours Beč / Wien (vienna) Novi Sad 20:50
Sirmiumbus Novi Sad Užice 21:06
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Sremska Kamenica 21:06
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Sremska Kamenica 21:56
Bosnaexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 22:55
Auto Kodeks Sremska Mitrovica Novi Sad 23:05
Lukić Tours Aranđelovac Novi Sad 01:50
Raketa AB Novi Sad Hrtkovci 05:51
Sirmiumbus Novi Sad Sremska Kamenica 06:10
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Ruma 06:25
Šidexpres Novi Sad Sremska Kamenica 06:40
Bosnaexpres Banja Vrućica Sremska Mitrovica 07:00
Šidexpres Novi Sad Sremska Kamenica 07:03
Sirmiumbus Novi Sad 07:05
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Sremska Kamenica 07:31
School bus Jazak Rivica 07:46
Sirmiumbus Novi Sad Sremska Kamenica 07:50
School bus Dobrodol Krušedol Prnjavor 07:52
Sirmiumbus Šabac Platičevo 08:10
Sirmiumbus Novi Sad Ruma 08:20
Šidexpres Novi Sad Sremska Kamenica 08:56
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.