Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kladovo (RS)

Ive Lole Ribara bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Arriva Litas Beograd Požarevac 00:50
Top Turist Milutinovac Velika Vrbica 02:45
Nikolić Prevoz Beč / Wien (vienna) Horgoš 02:55
Top Turist Beograd Zaječar 03:00
Top Turist Kupuzište Milutinovac 03:00
Bortravel Bor Negotin 04:00
Panonijabus Dortmund Horgoš 04:00
Panonijabus Hanover / Hannover Horgoš 04:00
Panonijabus Vircburg / Wurzburg Horgoš 04:00
Panonijabus Regenzburg / Regensburg Horgoš 04:00
Panonijabus Bremen Horgoš 04:00
Top Turist Milutinovac Velika Vrbica 05:45
Fudeks Beograd Požarevac 06:15
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 08:00
Arriva Litas Beograd Požarevac 10:00
Top Turist Milutinovac Velika Vrbica 10:45
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 11:45
Sima Trans Bor Negotin 15:00
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 16:00
Arriva Litas Beograd Požarevac 16:15
Arriva Litas Beograd Požarevac 00:50
Top Turist Beograd Zaječar 03:00
Top Turist Kupuzište Milutinovac 03:00
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 05:20
Top Turist Milutinovac Velika Vrbica 05:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.