Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Koceljeva (RS)

Nikole Đukića bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Europa Bus Valjevo Novi Sad 04:30
Šević Tours Beograd Umka 04:50
Eko Tours Šabac Jelenča 05:00
Eko Tours Valjevo Jelenča 06:44
Šević Tours Beograd Umka 07:15
Lasta Novi Sad Šabac 07:38
Eko Tours Šabac Jelenča 08:43
Europa Bus Linc Šabac 09:30
Feniks G&Z Zlatibor Šabac 09:35
Eurotrans Tours Donje Crniljevo Gradojević 10:20
Eko Tours Valjevo Jelenča 10:29
Sirmiumbus Novi Sad Šabac 10:43
Sirmiumbus Zlatibor Šabac 11:15
Šević Tours Beograd Umka 12:30
Eurotrans Tours Batalage Svileuva 12:30
Eko Tours Šabac Jelenča 12:38
Sirmiumbus Novi Sad Šabac 13:30
Panorama Tours 2015 Beograd Umka 14:00
Eurotrans Tours Donje Crniljevo Gradojević 14:00
Niš ekspres Šabac Kruševac 14:35
Eko Tours Valjevo Jelenča 14:45
Eurotrans Tours Donje Crniljevo Gradojević 16:15
Lasta Valjevo Šabac 16:17
Niš ekspres Niš Kruševac 16:40
Šević Tours Beograd Umka 17:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.