Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Koceljeva (RS)

Nikole Đukića bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Sirmiumbus Zlatibor Šabac 11:15
Eurotrans Tours Šabac Jelenča 11:16
Šević Tours Beograd Umka 11:30
Eurotrans Tours Draginje Kamenica kod Koceljeve 12:00
Eurotrans Tours Šabac Jelenča 12:10
Eurotrans Tours Brdarica Draginje 12:10
Eurotrans Tours Batalage Svileuva 12:15
Šević Tours Beograd Umka 12:30
Eurotrans Tours Donje Crniljevo Gradojević 12:30
Eko Tours Šabac Jelenča 12:40
Eurotrans Tours Zukve 13:15
Sirmiumbus Novi Sad Šabac 13:30
Eurotrans Tours Valjevo Jelenča 13:30
Eurotrans Tours Batalage Svileuva 13:45
Panorama Tours 2015 Beograd Umka 14:00
Eurotrans Tours Donje Crniljevo Gradojević 14:10
Eurotrans Tours Šabac Jelenča 14:20
Niš ekspres Šabac Kruševac 14:35
Eko Tours Valjevo Jelenča 14:45
Eurotrans Tours Šabac Jelenča 15:36
Eurotrans Tours Batalage Svileuva 15:45
Lasta Valjevo Šabac 16:17
Eurotrans Tours Draginje Kamenica kod Koceljeve 16:30
Niš ekspres Niš Kruševac 16:40
Šević Tours Beograd Umka 17:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.