Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kotor (ME)

Skaljari bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Trans Jug Beograd Čačak 15:50
Fudeks Pančevo Beograd 17:30
Božur Subotica Beograd 18:40
Lasta Čoka Beograd 19:00
Kragujexpress Kragujevac Sutomore 19:00
Royal Travel Čoka Beograd 19:00
Blue Line Subotica Beograd 19:50
Blue Line Novi Sad Beograd 20:40
Lasta Obrenovac Valjevo 21:00
Lasta Smederevo Kragujevac 21:15
Kragujexpress Herceg Novi Sutomore 06:00
Lasta Beograd Kraljevo 06:30
Lasta Herceg Novi Valjevo 06:55
Blue Line Herceg Novi Beograd 07:00
Trans Jug Herceg Novi Čačak 07:15
Lasta Herceg Novi Kragujevac 07:35
Blue Line Dubrovnik Herceg Novi 08:30
Fudeks Herceg Novi Beograd 08:30
Blue Line Herceg Novi Beograd 09:00
Božur Herceg Novi Beograd 09:30
Trans Jug Beograd Čačak 15:50
Fudeks Pančevo Beograd 17:30
Božur Subotica Beograd 18:40
Lasta Čoka Beograd 19:00
Kragujexpress Kragujevac Sutomore 19:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.