Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Kotor (ME)

Skaljari bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Blue Line Herceg Novi Beograd 09:00
Lens Herceg Novi Beograd 09:00
Jadran Ekspres Herceg Novi Beograd 09:30
Lasta Herceg Novi Užice 10:30
Royal Travel Herceg Novi Užice 10:30
Trans Jug Beograd Užice 15:50
Autoprevoz Čačak Beograd Užice 17:55
Božur Beograd Užice 17:55
Jadran Ekspres Subotica Beograd 18:40
Duga Herceg Novi Šabac 18:45
Royal Travel Čoka Beograd 19:00
Lasta Čoka Beograd 19:00
Blue Line Subotica Beograd 19:50
Lens Subotica Beograd 19:50
Blue Line Novi Sad Beograd 20:40
Lasta Beograd Užice 22:00
Royal Travel Beograd Užice 22:00
Autoprevoz Čačak Herceg Novi Užice 04:05
Božur Herceg Novi Užice 04:05
Lasta Beograd Kraljevo 06:30
Blue Line Herceg Novi Beograd 07:00
Duga Novi Sad Šabac 07:00
Trans Jug Herceg Novi Užice 07:15
Blue Line Herceg Novi Beograd 09:00
Lens Herceg Novi Beograd 09:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.