Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Lazarevac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lastra Dudovica Petka kod Lazarevca 08:45
Lastra Rudovci Kruševica kod Lazarevca 08:45
Lasta Kragujevac Aranđelovac 08:45
Lastra Gunjevac (mirosaljci) Vreoci 09:00
Lastra Beograd Lipovica (Barajevo) 09:00
Lastra Dudovica Brajkovac kod Lazarevca 09:15
Lastra Rudovci Vreoci 09:30
Lastra Dudovica Petka kod Lazarevca 09:30
Lastra Dren kod Lazarevca 09:30
Lastra Beograd Lipovica (Barajevo) 09:30
Lastra Ljig Dudovica 09:30
Lastra Valjevo Lajkovac 09:30
Lastra Leskovac kod Lazarevca Vreoci 09:45
Lastra Kruševica kod Lazarevca Vreoci 10:00
Lastra Beograd Lipovica (Barajevo) 10:00
Lastra Aranđelovac Vreoci 10:00
Strela Obrenovac Obrenovac Mislođin 10:00
Lastra Gunjevac (mirosaljci) Vreoci 10:00
Lastra Rudovci Kruševica kod Lazarevca 10:15
Lastra Dudovica Brajkovac kod Lazarevca 10:15
Lastra Lukavica kod Lazarevca 10:30
Lastra Beograd Lipovica (Barajevo) 10:30
Lastra Gunjevac (mirosaljci) Vreoci 10:45
Lastra Leskovac kod Lazarevca Vreoci 10:55
Lastra Kruševica kod Lazarevca Vreoci 11:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.