Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Lazarevac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Strela Obrenovac Barič kod Obrenovca Mislođin 15:45
Lastra Ljig Dudovica 15:50
Lastra Valjevo Lajkovac 15:50
Lastra Dudovica Petka kod Lazarevca 15:55
Lastra Beograd Lipovica (Barajevo) 16:00
Strela Obrenovac Obrenovac Mislođin 16:00
Lastra Strmovo kod Lazarevca Zeoke kod Lazarevca 16:00
Lasta Beograd Vreoci 16:10
Lastra Beograd Lipovica (Barajevo) 16:15
Golub Trans Pljevlja Čačak 16:15
Lastra Beograd Lipovica (Barajevo) 16:30
Lastra Rudovci Vreoci 16:30
Lasta Beograd Vreoci 16:45
Niš ekspres Niš Kragujevac 16:45
Lastra Beograd Lipovica (Barajevo) 17:00
Lastra Gunjevac (mirosaljci) Vreoci 17:15
Lasta Beograd Vreoci 17:15
Lasta Beograd Stepojevac 17:20
Lastra Beograd Lipovica (Barajevo) 17:30
Strela Obrenovac Obrenovac Mislođin 17:30
Lasta Valjevo Aranđelovac 17:33
Lastra Aranđelovac Vreoci 17:40
Lastra Kruševica kod Lazarevca Vreoci 17:45
Lastra Beograd Lipovica (Barajevo) 17:45
Lastra Dudovica Petka kod Lazarevca 17:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.