Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Lazarevac (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Strela Obrenovac Obrenovac Mislođin 13:00
Lastra Zeoke kod Lazarevca Burovo 13:05
Lastra Dren kod Lazarevca 13:15
Lastra Lukavica kod Lazarevca 13:15
Lasta Beograd Lipovica (Barajevo) 13:19
Lastra Mali Borak Lajkovac 13:25
Lastra Beograd Lipovica (Barajevo) 14:00
Lastra Beograd Lipovica (Barajevo) 14:25
Lasta Petka kod Lazarevca 14:50
Lastra Gunjevac (mirosaljci) Vreoci 15:00
Lastra Leskovac kod Lazarevca Vreoci 15:00
Lastra Strmovo kod Lazarevca Vreoci 15:00
Lastra Beograd Lipovica (Barajevo) 15:00
Lastra Aranđelovac Vreoci 15:00
Lastra Venčane Vreoci 15:00
Lastra Arnajevo Vreoci 15:00
Lastra Ljig Dudovica 15:10
Lastra Dudovica Brajkovac kod Lazarevca 15:30
Lastra Ljig Dudovica 15:50
Lastra Dudovica Petka kod Lazarevca 15:55
Strela Obrenovac Obrenovac Mislođin 16:00
Lastra Beograd Lipovica (Barajevo) 16:15
Lastra Beograd Lipovica (Barajevo) 16:30
Lastra Beograd Lipovica (Barajevo) 17:00
Lastra Gunjevac (mirosaljci) Vreoci 17:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.