Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Lazarevac (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lastra Rudovci Kruševica kod Lazarevca 10:15
Lastra Dudovica Brajkovac kod Lazarevca 10:15
Lastra Lukavica kod Lazarevca 10:30
Lastra Beograd Lipovica (Barajevo) 10:30
Lastra Gunjevac (mirosaljci) Vreoci 10:45
Lastra Leskovac kod Lazarevca Stepojevac 10:55
Lastra Kruševica kod Lazarevca Vreoci 11:00
Lastra Beograd Lipovica (Barajevo) 11:00
Lastra Kruševica kod Lazarevca Dren kod Lazarevca 11:10
Lastra Aranđelovac Darosava 11:10
Lastra Stepojevac Vreoci 11:15
Lastra Arnajevo Vreoci 11:15
Lastra Dudovica Petka kod Lazarevca 11:20
Lastra Dudovica Brajkovac kod Lazarevca 11:20
Lastra Beograd Lipovica (Barajevo) 11:30
Strela Obrenovac Obrenovac Mislođin 11:30
Lasta Beograd Stepojevac 11:50
Golub Tvix Ratkovac kod Lajkovca Lajkovac 11:54
Lastra Gunjevac (mirosaljci) Vreoci 12:00
Lastra Beograd Lipovica (Barajevo) 12:00
Lastra Valjevo Popučke 12:00
Lasta Petka kod Lazarevca 12:15
Lastra Jabučje kod Lajkovca Lajkovac 12:15
Strela Obrenovac Barič kod Obrenovca Mislođin 12:15
Lastra Beograd Lipovica (Barajevo) 12:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.