Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Lebane (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugotrans Leskovac Bošnjace 07:45
Lasta Sombor Beograd 08:00
Jugotrans Sijarinska Banja Medveđa 08:11
Nin Travel Leskovac Medveđa 08:27
Jugotrans Leskovac Bošnjace 09:00
Simplon Brestovac kod Leskovca Bojnik 09:20
Kanis Leskovac Bošnjace 09:30
Golub Tvix Leskovac Negosavlje 09:36
Jugotrans Leskovac Bošnjace 09:54
Jugotrans Leskovac Bošnjace 10:23
Nin Travel Sijarinska Banja Medveđa 10:36
Jugotrans Leskovac Medveđa 10:50
Jugotrans Leskovac Bošnjace 11:30
Golub Tvix Medveđa Negosavlje 11:31
Niš ekspres Niš Malošište 11:40
Niš ekspres Niš Pasi Poljana 11:40
Jugotrans Leskovac Bošnjace 11:54
Jugotrans Sijarinska Banja Medveđa 12:37
Jugotrans Leskovac Bošnjace 12:46
Nin Travel Leskovac Medveđa 14:02
Simplon Niš Bojnik 14:10
Jugotrans Leskovac Bošnjace 14:30
Jugotrans Leskovac Medveđa 15:02
Jugotrans Leskovac Bošnjace 15:28
Kanis Beograd Leskovac 16:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.