Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Lebane (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugotrans Leskovac Medveđa 15:02
Niš ekspres Niš Belotinac 15:15
Jugotrans Leskovac Bošnjace 15:28
Kanis Beograd Leskovac 16:00
Lasta Sijarinska Banja Beograd 16:00
Jugotrans Leskovac Bošnjace 16:30
Jugotrans Leskovac Bošnjace 17:10
Kanis Leskovac 18:05
Simplon Leskovac Bošnjace 18:50
Jugotrans Leskovac Bošnjace 20:24
Kanis Sijarinska Banja Medveđa 20:55
Simplon Medveđa 21:10
Kanis Sijarinska Banja Medveđa 22:51
Kanis Leskovac Medveđa 23:05
Simplon Leskovac Negosavlje 05:30
Jugotrans Medveđa Negosavlje 05:40
Jugotrans Leskovac Bošnjace 05:50
Jugotrans Leskovac Bošnjace 06:15
Nin Travel Sijarinska Banja Medveđa 06:21
Jugotrans Leskovac Bošnjace 07:00
Jugotrans Leskovac Bošnjace 07:45
Lasta Sombor Beograd 08:00
Nin Travel Leskovac Medveđa 08:27
Jugotrans Leskovac Bošnjace 09:00
Simplon Brestovac kod Leskovca Bojnik 09:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.