Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Loznica (RS)

Georgija Jakšića 7
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Alamanis Tours Sarajevo Šabac 01:00
Alamanis Tours Beograd Šabac 02:00
Raketa AB Šabac Lešnica kod Loznice 03:45
Mačva Expres Novi Sad Šabac 04:55
Raketa AB Jelav Lešnica kod Loznice 05:15
Raketa AB Kozjak Lešnica kod Loznice 05:15
Banbus Zajača Baščeluci 05:20
Raketa AB Lešnica kod Loznice Lipnički Šor 05:25
Raketa AB Straža kod Loznice Lešnica kod Loznice 05:25
Raketa AB Beograd Šabac 05:25
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljača 05:29
Lastra Mali Zvornik Banja Koviljača 05:45
Raketa AB Gornja Koviljača Banja Koviljača 05:45
Banbus Krupanj Klupci 05:50
Banbus Korenita Klupci 05:50
Raketa AB Beograd Lešnica kod Loznice 06:00
Raketa AB Voćnjak kod Loznice Baščeluci 06:00
Banbus Klupci Lipnički Šor 06:00
Banbus Lipnički Šor Klupci 06:00
Raketa AB Trbušnica kod Loznice 06:00
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljača 06:02
Raketa AB Jelav Lešnica kod Loznice 06:15
Raketa AB Kozjak Lešnica kod Loznice 06:15
Raketa AB Gornja Koviljača Banja Koviljača 06:15
Banbus Zajača Baščeluci 06:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.