Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Loznica (RS)

Georgija Jakšića 7
Radno vreme blagajne: 05:00 - 21:00
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Mačva Expres Novi Sad Šabac 08:30
Raketa AB Novi Sad Sremska Mitrovica 08:45
Raketa AB Šabac Ribari kod Šapca 09:00
Božur-021 Zlatibor Sremska Mitrovica 09:00
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljača 09:28
Banbus Bela Crkva kod Krupnja Klupci 09:30
Banbus Krupanj Klupci 09:30
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Lešnica kod Loznice 09:39
Raketa AB Ljubovija Šabac 09:45
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljača 10:00
Banbus Beograd Šabac 10:00
Raketa AB Beograd Šabac 10:16
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljača 10:28
Drinatrans Kiseljak kod Zvornika Donji Šepak 10:30
Drinatrans Zvornik Karakaj 10:30
Lastra Ljubovija Šabac 10:45
Banbus Krupanj Klupci 11:00
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljača 11:02
Centrotrans Sarajevo Šabac 11:05
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljača 11:28
Lastra Novi Sad Šabac 11:35
Lastra Mali Zvornik Banja Koviljača 11:45
Banbus Krupanj Klupci 11:45
Kondor Sarajevo Šabac 12:07
Raketa AB Šabac Lešnica kod Loznice 12:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.