Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Loznica (RS)

Georgija Jakšića 7
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljača 16:00
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 16:13
Raketa AB Novi Sad Šabac 16:15
BS Tours Beograd Šabac 16:25
Raketa AB Beograd Šabac 16:30
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 16:30
Lasta Prnjavor kod Šapca Lešnica kod Loznice 16:45
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljača 17:05
Banbus Krupanj Klupci 17:15
Boksit Zvornik Šabac 17:15
Banbus Beograd Umka 17:20
Lastra Lazarevac Beograd 17:25
Boksit Vlasenica Šabac 17:30
Banbus Zajača Baščeluci 17:30
Duga Ljubovija Šabac 17:45
Drinatrans Karakaj Mali Zvornik 17:50
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljača 18:00
Enka Putnički Sremska Mitrovica Bajina Bašta 18:00
Lastra Beograd Šabac 18:05
Drinatrans Šekovići Šabac 18:10
Lasta Mali Zvornik Banja Koviljača 18:25
Raketa AB Prnjavor kod Šapca Lešnica kod Loznice 18:30
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 18:30
Lastra Ljubovija Šabac 18:40
Lastra Ljubovija Šabac 18:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.