Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Loznica (RS)

Georgija Jakšića 7
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Raketa AB Novi Sad Lešnica kod Loznice 06:25
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljača 06:28
Banbus Beograd Šabac 06:30
Raketa AB Lešnica kod Loznice Lipnički Šor 06:30
Raketa AB Straža kod Loznice Lešnica kod Loznice 06:30
Raketa AB Banja Koviljača 06:35
Raketa AB Banja Koviljača 06:35
Lastra Mali Zvornik Banja Koviljača 06:45
Banbus Draginac kod Loznice Klupci 06:45
Raketa AB Lešnica kod Loznice Banja Koviljača 06:50
Banbus Klupci Lipnički Šor 06:50
Banbus Lipnički Šor Klupci 06:50
Raketa AB Beograd Šabac 07:00
Duga Beograd Šabac 07:00
Raketa AB Voćnjak kod Loznice Baščeluci 07:00
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljača 07:02
Raketa AB Trbušnica kod Loznice 07:05
Raketa AB Čokešina Lešnica kod Loznice 07:15
Raketa AB Lozničko Polje 07:15
Raketa AB Lozničko Polje 07:15
Banbus Tekeriš Klupci 07:15
Banbus Draginac kod Loznice Klupci 07:15
Banbus Tekeriš Lipnički Šor 07:15
Boksit Novi Sad Šabac 07:15
Banbus Beograd Šabac 07:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.