Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Mali Zvornik (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Raketa AB Ljubovija Uzovnica 21:00
Raketa AB Beograd Šabac 04:50
Raketa AB Loznica Banja Koviljača 05:00
Lastra Brasina Radalj kod Malog Zvornika 05:45
Raketa AB Lešnica kod Loznice Loznica 06:02
Raketa AB Bajina Bašta Ljubovija 06:20
Lastra Radalj kod Malog Zvornika 06:30
Lastra Brasina Radalj kod Malog Zvornika 06:45
Lastra Donja Borina Radalj kod Malog Zvornika 06:45
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Amajić 07:05
Raketa AB Loznica Banja Koviljača 07:30
Raketa AB Loznica Banja Koviljača 08:20
Lastra Brasina Radalj kod Malog Zvornika 08:45
Lastra Radalj kod Malog Zvornika 09:30
Raketa AB Beograd Šabac 09:35
Lastra Brasina Radalj kod Malog Zvornika 09:45
Raketa AB Loznica Banja Koviljača 10:30
Raketa AB Ljubovija Šabac 10:40
Lastra Brasina Radalj kod Malog Zvornika 10:45
Raketa AB Loznica Banja Koviljača 11:30
Lastra Brasina Radalj kod Malog Zvornika 11:45
Lastra Donja Borina Radalj kod Malog Zvornika 12:00
Raketa AB Loznica Banja Koviljača 12:30
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 12:40
Lastra Brasina Radalj kod Malog Zvornika 12:45
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.