Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Mrčajevci (RS)

Mrčajevci bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Janjušević Kragujevac Čačak 09:55
Autoprevoz Čačak Kragujevac Čačak 12:10
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 12:20
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 12:21
Autoprevoz Čačak Čačak Kraljevo 12:25
Raketa AB Čačak Knić 12:35
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 13:00
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 14:20
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 15:00
Lasta Beograd Kraljevo 15:08
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Kraljevo 15:10
Severtrans Sombor Vrnjačka Banja Beograd 15:17
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 15:30
Autoprevoz Janjušević Priboj Čačak 15:50
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 16:30
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 17:30
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 17:50
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 18:50
Joe Travel Beograd 19:05
Gaga Turs Zlatibor Čačak Kruševac 20:45
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 05:00
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 05:45
Vulović Transport Beograd Gornji Milanovac 06:25
Autoprevoz Čačak Kruševac Kraljevo 06:30
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 06:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.