Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Mrčajevci (RS)

Mrčajevci bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 23:15
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 23:30
Joe Travel Kosovska Mitrovica Raška 02:41
Joe Travel Beograd 03:30
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 05:00
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 05:45
Jadran Line Kragujevac Užice 05:55
Gaga Turs Zlatibor Kragujevac Užice 05:55
Vulović Transport Beograd Gornji Milanovac 06:25
Autoprevoz Čačak Kruševac Kraljevo 06:30
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 06:30
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 07:00
Autoprevoz Čačak Požarevac Kragujevac 07:08
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 07:40
Autoprevoz Čačak Kragujevac Čačak 07:50
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 07:55
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 08:30
Severtrans Sombor Sombor Beograd 08:30
Lasta Vrnjačka Banja Kraljevo 08:47
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 08:55
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 09:15
Raketa AB Kragujevac Preljina 09:24
Kondor Sarajevo Kruševac 09:25
Autoprevoz Janjušević Kragujevac Užice 09:55
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 11:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.