Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Odžaci (RS)

Somborska bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Severtrans Sombor Sombor Stapar kod Sombora 15:15
Apatintrans Novi Sad Bački Petrovac 16:49
Lasta Sombor Beograd 17:05
Apatintrans Prigrevica Bački Petrovac 19:37
Severtrans Sombor Sombor Stapar kod Sombora 21:00
Severtrans Sombor Sombor Stapar kod Sombora 05:00
Solaris Tours Novi Sad Bački Petrovac 05:25
Severtrans Sombor Sombor Stapar kod Sombora 06:25
Lasta Sijarinska Banja Beograd 06:50
Apatintrans Novi Sad Prigrevica 08:31
Apatintrans Apatin Prigrevica 13:22
Severtrans Sombor Sombor Stapar kod Sombora 15:15
Apatintrans Novi Sad Bački Petrovac 16:49
Lasta Sombor Beograd 17:05
Apatintrans Prigrevica Bački Petrovac 19:37
Severtrans Sombor Sombor Stapar kod Sombora 21:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.