Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Požega (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Gaga Turs Zlatibor Čačak Užice 11:20
Autoprevoz Čačak Ivanjica Arilje 11:20
Dab Brat Sevojno Uzići 11:20
Banbus Žabljak Beograd 11:25
Auto Kodeks Zlatibor Niš 11:35
Dab Brat Užice Sevojno 12:00
Dab Brat Sevojno Uzići 12:00
Dab Brat Sevojno Uzići 12:00
Autoprevoz Čačak Arilje Milićevo Selo 12:25
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 12:29
Autoprevoz Čačak Ivanjica Lučani 12:30
Elkom Užice Sevojno 12:35
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 12:40
Aroma Beograd Užice 12:50
Grujić MN-Travel Arilje Milićevo Selo 12:55
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 13:00
Dab Brat Užice Sevojno 13:00
Autoprevoz Čačak Kosjerić Glumač 13:10
Leka Prevoz Trešnjevica kod Arilja Arilje 13:10
Dab Brat Sevojno Uzići 13:15
Dab Brat Sevojno Uzići 13:15
Dab Brat Sevojno Uzići 13:20
Grujić MN-Travel Arilje Milićevo Selo 13:38
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 13:45
Gaga Turs Zlatibor Zlatibor Užice 13:59
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.