Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Požega (RS)

Vuka Karadžića bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Trans Jug Beograd Čačak 01:40
Lasta Herceg Novi Čačak 02:05
Globtour Beograd Užice 04:00
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 04:24
Dab Brat Užice Sevojno 05:10
Dab Brat Užice Sevojno 05:10
Autoprevoz Janjušević Beograd Užice 05:10
Dab Brat Sevojno Uzići 05:25
Dab Brat Sevojno Uzići 05:30
Gaga Turs Zlatibor Beograd Sevojno 05:54
Dab Brat Sevojno Uzići 06:00
Autoprevoz Čačak Kragujevac Čačak 06:00
Dab Brat Užice Sevojno 06:10
Dab Brat Sevojno Uzići 06:15
Grujić MN-Travel Latvica Arilje 06:15
Dab Brat Užice Sevojno 06:40
Dab Brat Užice Sevojno 07:10
Dab Brat Užice Sevojno 07:10
Lasta Beograd Čačak 07:25
Dab Brat Sevojno Uzići 07:30
Lepenica Trans Prijepolje Zlatibor 07:45
Autoprevoz Čačak Čačak Arilje 07:50
Dab Brat Užice Sevojno 08:00
Dab Brat Sevojno Uzići 08:00
Raketa AB Čačak Užice 08:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.