Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Požega (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Dab Brat Sevojno Uzići 20:50
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 21:00
Dab Brat Užice Sevojno 21:00
Dab Brat Sevojno Uzići 21:00
Gaga Turs Zlatibor Užice 21:07
Autoprevoz Čačak Užice Sevojno 21:15
Jadran Line Bar Čačak 21:15
Gaga Turs Zlatibor Bar Čačak 21:15
Dab Brat Sevojno Uzići 21:50
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 21:51
Trans Jug Herceg Novi Užice 22:00
Gaga Turs Zlatibor Zlatibor Užice 22:44
Dab Brat Sevojno Uzići 23:00
Glušica Nikšić Beograd 23:30
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 00:59
Globtour Nevesinje Užice 01:00
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 01:00
Trans Jug Beograd Užice 01:20
Autoprevoz Čačak Beograd Čačak 01:54
Lasta Herceg Novi Užice 02:05
Royal Travel Herceg Novi Užice 02:05
Markoturs Žabljak Užice 03:00
Glušica Vrbas Beograd 03:45
Globtour Beograd Užice 04:00
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 04:24
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.