Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS@B - Prijedor (BA)

Akademika Jovana Raškovića bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Smiljić Novi Sad Ruma 15:45
Milinović Kostajnica Šabac 16:30
R.S. Pixi Trade Kostajnica Sremska Rača 18:10
Bočac Turs Zrenjanin Novi Sad 19:00
Golubić Beograd Sremska Rača 19:30
R.S. Pixi Trade Beograd Sremska Mitrovica 20:00
Mrđa Tours Beograd Sremska Rača 22:00
Smiljić Novi Grad (bosanski Novi) Ruma 22:00
Mrđa Tours Novi Grad (bosanski Novi) Sremska Rača 23:00
Bočac Turs Kozarska Dubica Batrovci 23:25
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Novi Sad 00:08
R.S. Pixi Trade Kostajnica Sremska Mitrovica 06:00
Golubić Kostajnica Sremska Rača 06:15
Zam Tours Beograd Stara Pazova 06:30
R.S. Pixi Trade Beograd Sremska Rača 07:55
Milinović Beograd Šabac 10:00
Smiljić Novi Sad Ruma 15:45
Milinović Novi Grad (bosanski Novi) Novi Sad 16:05
Milinović Kostajnica Šabac 16:30
R.S. Pixi Trade Kostajnica Sremska Rača 18:10
Bočac Turs Zrenjanin Novi Sad 19:00
Golubić Beograd Sremska Rača 19:30
R.S. Pixi Trade Beograd Sremska Mitrovica 20:00
Mrđa Tours Beograd Sremska Rača 22:00
Smiljić Novi Grad (bosanski Novi) Ruma 22:00
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.