Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS@B - Prnjavor (BA)

Jovana Dučića bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Zam Tours Beograd Stara Pazova 08:50
R.S. Pixi Trade Beograd Sremska Rača 10:05
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 10:10
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 12:45
Autoprevoz Banja Luka Beograd Sremska Rača 13:00
Milinović Banja Luka Sremska Mitrovica 13:15
Milinović Novi Sad Sremska Mitrovica 14:10
Zam Tours Prijedor Stara Pazova 14:20
Big Tours Beograd Sremska Rača 15:00
Bočac Turs Gradiška Sremska Mitrovica 15:12
R.S. Pixi Trade Kostajnica Sremska Rača 15:55
Bočac Turs Banja Luka Sremska Mitrovica 18:47
Mrđa Tours Novi Grad (bosanski Novi) Sremska Rača 19:15
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Rača 19:30
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Novi Sad 22:13
R.S. Pixi Trade Beograd Sremska Mitrovica 22:15
Mrđa Tours Beograd Sremska Rača 23:45
Big Tours Šipovo Sremska Rača 00:30
Fenix Tours Kikinda Novi Sad 01:30
Transprodukt Kikinda Novi Sad 01:30
Smiljić Šipovo Sremska Mitrovica 02:00
R.S. Pixi Trade Kostajnica Sremska Mitrovica 04:00
Fenix Tours Prijedor Novi Sad 04:30
Transprodukt Prijedor Novi Sad 04:30
Zam Tours Beograd Stara Pazova 08:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.