Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Istočno Sarajevo AS@B - Sarajevo (BA)

Srpskih vladara 2
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Duga Beograd Šabac 08:00
Kondor Niš Kruševac 08:40
Transprodukt Beograd Šabac 09:45
Centrotrans Beograd Šabac 09:45
BS Tours Beograd Šabac 11:00
Lastra Lazarevac Beograd 12:30
Star Bus Novi Sad Šabac 13:30
Kondor Beograd Mali Zvornik 15:00
Alamanis Tours Beograd Šabac 22:00
Star Bus Novi Sad Šabac 06:40
Duga Beograd Šabac 08:00
Kondor Niš Kruševac 08:40
Transprodukt Beograd Šabac 09:45
Centrotrans Beograd Šabac 09:45
BS Tours Beograd Šabac 11:00
Lastra Lazarevac Beograd 12:30
Star Bus Novi Sad Šabac 13:30
Kondor Beograd Mali Zvornik 15:00
Alamanis Tours Beograd Šabac 22:00
Kompas Novi Sad Loznica 23:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.