Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Senta (RS)

Grofa Lajoša Baćanjija 2
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Bečejprevoz Beograd Zemun (Beograd) 14:00
Severtrans Senta Padej Čoka 14:15
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 14:30
Subotica Trans Bečej Palić 15:40
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 15:50
Severtrans Senta Novi Sad Bečej 15:55
Tisza Volán Segedin Horgoš 16:30
Tisza Volán Segedin Horgoš 16:30
Tisza Volán Segedin Horgoš 16:30
Enka Putnički Kanjiža Novi Kneževac 16:40
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 16:40
Subotica Trans Subotica Palić 17:35
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 19:00
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 19:35
Severtrans Senta Čoka 19:55
Severtrans Senta Novi Sad Bečej 05:00
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 05:30
Severtrans Senta Bačka Topola Gornji Breg 05:30
Severtrans Senta Kanjiža Novi Kneževac 06:10
Enka Putnički Novi Sad Bečej 06:45
Severtrans Senta Segedin Bečej 07:02
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 09:05
Bečejprevoz Beograd Novi Sad 09:50
Bečejprevoz Čoka Zemun (Beograd) 12:50
Severtrans Senta Bačka Topola Gornji Breg 13:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.