Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Senta (RS)

Grofa Lajoša Baćanjija 2
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Severtrans Senta Novi Sad Čoka 11:50
Severtrans Senta Ada 12:00
Bečejprevoz Ada Gornji Breg 12:10
Severtrans Senta Kanjiža Čoka 12:10
Severtrans Senta Ada 12:30
Bečejprevoz Čoka Novi Sad 12:50
Severtrans Senta Čoka 13:02
Severtrans Senta Kanjiža Čoka 13:05
Molprevoz Padej Čoka 13:30
Severtrans Senta Bačka Topola Gornji Breg 13:30
Severtrans Senta Kevi Gornji Breg 13:30
Enka Putnički Martonoš Kanjiža 13:35
Enka Putnički Horgoš Kanjiža 13:35
Enka Putnički Kanjiža Čoka 13:35
Severtrans Senta Ada 13:40
Molprevoz Ada 13:40
Subotica Trans Subotica Gornji Breg 13:45
Bečejprevoz Beograd Novi Sad 14:00
Severtrans Senta Padej Čoka 14:15
Lasta Beograd Novi Sad 14:30
Subotica Trans Bečej Horgoš 15:40
Lasta Kanjiža Novi Sad 15:50
Severtrans Senta Bečej Horgoš 15:53
Severtrans Senta Novi Sad Bečej 15:55
Tisza Volán Segedin / Szeged Horgoš 16:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.