Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Smederevska Palanka (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Bačinac Glibovac 10:50
Lasta Selevac Glibovac 10:50
Lasta Ratari kod Smederevske Palanke Glibovac 10:50
Lasta Požarevac Lozovik kod Velike Plane 11:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 11:00
Lasta Smederevo Radinac 11:00
Lasta Mladenovac Kovačevac kod Mladenovca 11:15
Lasta Vodice kod Smederevske Palanke 11:30
Lasta Pridvorice Cerovac kod Smederevske Palanke 11:45
Lasta Vlaški Do kod Smederevske Palanke Glibovac 11:50
Lasta Beograd Ralja kod Smedereva 12:00
Lasta Smederevo Glibovac 12:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 12:00
Lasta Golobok Grčac 12:15
Lasta Selevac Glibovac 12:30
Lasta Mladenovac Kovačevac kod Mladenovca 12:30
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 12:30
Lasta Bašin Cerovac kod Smederevske Palanke 12:45
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 13:00
Lasta Kragujevac Vodice kod Smederevske Palanke 13:10
Lasta Velika Plana Bresje (Velika Plana) 13:15
Lasta Topola Cerovac kod Smederevske Palanke 13:15
Jugoprevoz Velika Plana Krnjevo 13:20
Lasta Baničina Vodice kod Smederevske Palanke 13:30
Lasta Glibovac Kusadak 13:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.