Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Smederevska Palanka (RS)

Olge Milošević 36
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Beograd Umčari 12:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 12:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 12:30
Lasta Velika Plana Bresje (Velika Plana) 13:15
Lasta Baničina Vodice kod Smederevske Palanke 13:30
Lasta Golobok Grčac 13:30
Lasta Mala Plana kod Smederevske Palanke 13:30
Lasta Dobri Do kod Smedereva Glibovac 13:30
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 13:45
Lasta Smederevo Glibovac 14:30
Lasta Beograd Umčari 15:00
Lasta Ratari kod Smederevske Palanke Glibovac 15:20
Lasta Kragujevac Vodice kod Smederevske Palanke 15:20
Lasta Kusadak Glibovac 15:25
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 16:00
Lasta Selevac Glibovac 16:45
Lasta Golobok Grčac 17:15
Lasta Kusadak Glibovac 17:30
Lasta Kragujevac Vodice kod Smederevske Palanke 17:40
Lasta Beograd Umčari 18:00
Lasta Bačinac Glibovac 18:15
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 18:15
Lasta Smederevo Glibovac 18:30
Lasta Kusadak Glibovac 19:20
Lasta Bašin Cerovac kod Smederevske Palanke 19:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.