Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Smederevska Palanka (RS)

Olge Milošević 36
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Kragujevac Vodice kod Smederevske Palanke 04:30
Lasta Beograd Glibovac 05:00
Lasta Dobri Do kod Smedereva Grčac 05:15
Lasta Požarevac Krnjevo 05:30
Lasta Smederevo Glibovac 05:30
Lasta Velika Plana Bresje (Velika Plana) 05:40
Lasta Beograd Ralja kod Smedereva 05:45
Lasta Mladenovac Kovačevac kod Mladenovca 05:50
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 06:00
Lasta Topola Cerovac kod Smederevske Palanke 06:20
Lasta Beograd Ralja kod Smedereva 06:30
Lasta Dobri Do kod Smedereva Grčac 06:30
Lasta Velika Plana Bresje (Velika Plana) 06:40
Jugoprevoz Velika Plana Krnjevo 06:45
Lasta Kragujevac Vodice kod Smederevske Palanke 07:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 07:00
Lasta Smederevo Glibovac 07:25
Lasta Velika Plana Bresje (Velika Plana) 07:40
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 08:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 09:00
Lasta Smederevo Glibovac 09:30
Lasta Velika Plana Bresje (Velika Plana) 09:35
Lasta Kragujevac Vodice kod Smederevske Palanke 09:45
Lasta Beograd Glibovac 10:00
Lasta Velika Plana Bresje (Velika Plana) 10:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.