Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Smederevska Palanka (RS)

Olge Milošević 36
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Velika Plana Bresje (Velika Plana) 09:35
Lasta Kragujevac Vodice kod Smederevske Palanke 09:45
Lasta Beograd Glibovac 10:00
Lasta Velika Plana Bresje (Velika Plana) 10:30
Lasta Dobri Do kod Smedereva Glibovac 10:30
Lasta Požarevac Krnjevo 11:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 11:00
Lasta Smederevo Radinac 11:00
Lasta Mladenovac Kovačevac kod Mladenovca 11:15
Lasta Kragujevac Vodice kod Smederevske Palanke 11:30
Lasta Beograd Ralja kod Smedereva 12:00
Lasta Smederevo Glibovac 12:00
Lasta Mladenovac Kovačevac kod Mladenovca 12:30
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 12:30
Lasta Velika Plana Bresje (Velika Plana) 13:15
Jugoprevoz Velika Plana Krnjevo 13:20
Lasta Dobri Do kod Smedereva Glibovac 13:30
Lasta Smederevo Glibovac 14:30
Lasta Velika Plana Bresje (Velika Plana) 14:30
Lasta Beograd Glibovac 15:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 15:05
Lasta Velika Plana Bresje (Velika Plana) 15:10
Lasta Topola Cerovac kod Smederevske Palanke 15:15
Jugoprevoz Velika Plana Lozovik kod Velike Plane Krnjevo 15:15
Lasta Kragujevac Vodice kod Smederevske Palanke 15:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.