Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Smederevska Palanka (RS)

Olge Milošević 36
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Jugoprevoz Velika Plana Lozovik kod Velike Plane Krnjevo 19:00
Lasta Baničina Vodice kod Smederevske Palanke 19:10
Lasta Kusadak Glibovac 19:20
Lasta Vlaški Do kod Smederevske Palanke Glibovac 19:30
Lasta Ratari kod Smederevske Palanke Glibovac 19:30
Lasta Topola Cerovac kod Smederevske Palanke 19:30
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 19:30
Lasta Mala Plana kod Smederevske Palanke 19:35
Lasta Mramorac Cerovac kod Smederevske Palanke 20:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 20:00
Lasta Golobok Grčac 20:15
Lasta Kusadak Glibovac 20:30
Lasta Ratari kod Smederevske Palanke Glibovac 20:30
Lasta Smederevo Glibovac 20:30
Lasta Kragujevac Vodice kod Smederevske Palanke 04:30
Lasta Beograd Glibovac 05:00
Lasta Kusadak Glibovac 05:15
Lasta Dobri Do kod Smedereva Grčac 05:15
Lasta Baničina Vodice kod Smederevske Palanke 05:20
Lasta Mramorac Cerovac kod Smederevske Palanke 05:25
Lasta Požarevac Lozovik kod Velike Plane 05:30
Lasta Smederevo Glibovac 05:30
Lasta Mala Plana kod Smederevske Palanke 05:40
Lasta Velika Plana Bresje (Velika Plana) 05:40
Lasta Beograd Ralja kod Smedereva 05:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.