Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Sopot (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Beograd Beli Potok kod Beograda 09:20
Lasta Rogača kod Sopota Tresije (Nemenikuće) 09:40
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 09:40
Lasta Parcani Ralja kod Sopota 10:00
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 10:15
Lasta Sibnica kod Sopota Dučina 10:30
Lasta Mali Požarevac Popović 10:30
Lasta Beograd Beli Potok kod Beograda 10:40
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 10:50
Lasta Barajevo Lisović 11:00
Lasta Stojnik kod Sopota Dučina 11:00
Lasta Barajevo Lisović 11:00
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 11:00
Lasta Đurinci 11:00
Lasta Stojnik kod Sopota Dučina 11:00
Lasta Beograd Mali Požarevac 11:15
Lasta Nemenikuće 11:20
Lasta Guberevac kod Sopota Ropočevo 11:30
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 11:45
Lasta Đurinci 12:00
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 12:10
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 12:15
Lasta Beograd Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 12:30
Lasta Barajevo Lisović 13:00
Lasta Đurinci 13:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.