Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Svilajnac (RS)

Žikice Jovanovića Španca bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Frenki Komerc Vlasotince Niš 10:00
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 11:30
Trans Jug Resavica Velika Plana 13:15
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 13:40
Bobivit GMB Vrnjačka Banja Kraljevo 14:00
Arriva Litas Požarevac Markovac kod Velike Plane 14:45
Globus Beograd Markovac kod Velike Plane 15:40
Pupd Janjušević Despotovac Markovac kod Velike Plane 16:40
Arriva Litas Požarevac Jagodina 16:55
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Velika Plana 17:00
Globus Kragujevac Despotovac 17:00
Trans Jug Beograd Žabari 18:00
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 18:30
Bobivit GMB Požarevac Kragujevac 18:30
Frenki Komerc Požarevac Žabari 18:53
Frenki Komerc Beograd 18:53
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 19:15
Globus Resavica Despotovac 19:35
Globus Resavica Despotovac 20:05
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Velika Plana 05:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 05:45
Arriva Litas Požarevac Žabari 06:00
Arriva Litas Kragujevac Markovac kod Velike Plane 06:35
Grivac Veliko Gradište Požarevac 06:40
Nemis Tours Despotovac Medveđa kod Despotovca 07:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.