Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Svilajnac (RS)

Žikice Jovanovića Španca bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Požarevac Jagodina 09:45
Frenki Komerc Vlasotince Niš 10:00
Sigma Tours Požarevac Niš 10:00
Arriva Litas Kragujevac Lapovo Varošica 10:34
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 11:30
Arriva Litas Požarevac Lapovo Varošica 13:01
Trans Jug Resavica Velika Plana 13:15
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 13:40
Bobivit GMB Vrnjačka Banja Kraljevo 14:00
Sigma Tours Vlasotince Niš 14:20
Arriva Litas Požarevac Markovac kod Velike Plane 14:45
Autoprevoz Čačak Užice Kragujevac 15:10
Niš ekspres Niš Jagodina 15:30
Globus Beograd Markovac kod Velike Plane 15:40
Pupd Janjušević Despotovac Markovac kod Velike Plane 16:40
Arriva Litas Požarevac Jagodina 16:55
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Velika Plana 17:00
Globus Kragujevac Despotovac 17:00
Arriva Litas Kragujevac Markovac kod Velike Plane 17:35
Trans Jug Beograd Žabari 18:00
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 18:30
Bobivit GMB Požarevac Kragujevac 18:30
Frenki Komerc Požarevac Žabari 18:53
Frenki Komerc Beograd 18:53
Lasta Ćuprija Velika Plana 19:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.