Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Svilajnac (RS)

Kralja Petra I 109
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Arriva Litas Kragujevac Markovac kod Velike Plane 06:35
Grivac Veliko Gradište Požarevac 06:40
Fudeks Pariz / Paris Beograd 07:30
Bobivit GMB Trstenik Kragujevac 07:40
Trans Jug Beograd Žabari 08:00
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 08:10
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 08:15
Globus Kragujevac Despotovac 08:15
Globus Beograd Velika Plana 08:40
Frenki Komerc Vlasotince Niš 10:00
Globus Beograd Velika Plana 12:20
Grivac Kragujevac Požarevac 13:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 13:15
Trans Jug Despotovac Velika Plana 13:15
Bobivit GMB Vrnjačka Banja Kraljevo 14:00
Arriva Litas Požarevac Markovac kod Velike Plane 14:45
Trans Jug Beograd Žabari 14:45
Globus Resavica Velika Plana 14:50
Globus Resavica Despotovac 15:20
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Velika Plana 17:00
Globus Resavica Velika Plana 17:20
Arriva Litas Kragujevac Markovac kod Velike Plane 17:35
Bobivit GMB Požarevac Kragujevac 18:30
Frenki Komerc Požarevac Žabari 18:53
Frenki Komerc Beograd 18:53
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.