Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Svilajnac (RS)

Žikice Jovanovića Španca bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Užice Kragujevac 15:10
Arriva Litas Petrovac na Mlavi Veliko Laole 15:15
Arriva Litas Roanda Sedlare kod Svilajnca 15:20
Globus Resavica Despotovac 15:20
Arriva Litas Kušiljevo 15:30
Niš ekspres Niš Jagodina 15:30
Globus Resavica Despotovac 15:30
Pupd Janjušević Despotovac Markovac kod Velike Plane 16:40
Trans Jug Žabari Despotovac 16:45
Arriva Litas Požarevac Jagodina 16:55
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Velika Plana 17:00
Globus Resavica Velika Plana 17:20
Arriva Litas Kragujevac Markovac kod Velike Plane 17:35
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 18:30
Bobivit GMB Požarevac Kragujevac 18:30
Frenki Komerc Požarevac Žabari 18:53
Frenki Komerc Beograd 18:53
Arriva Litas Vojska Crkvenac 19:00
Lasta Ćuprija Velika Plana 19:00
Arriva Litas Požarevac Žabari 19:10
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 19:15
Arriva Litas Požarevac Markovac kod Velike Plane 20:30
Trans Jug Despotovac Velika Plana 22:15
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Velika Plana 05:00
Arriva Litas Petrovac na Mlavi Veliko Laole 05:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.