Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Svilajnac (RS)

Žikice Jovanovića Španca bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Trans Jug Despotovac Velika Plana 22:15
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Velika Plana 05:00
Sana Trans Inzbruk Beograd 05:00
Arriva Litas Petrovac na Mlavi Veliko Laole 05:45
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 05:45
Arriva Litas Kušiljevo 05:50
Lasta Beograd Velika Plana 05:55
Arriva Litas Požarevac Žabari 06:00
Euro Lin Vrnjačka Banja Kruševac 06:00
Arriva Litas Mačevac Crkvenac 06:15
Arriva Litas Roanda Sedlare kod Svilajnca 06:15
Niš ekspres Niš Aleksinac 06:25
Arriva Litas Kragujevac Markovac kod Velike Plane 06:35
Grivac Veliko Gradište Požarevac 06:40
Arriva Litas Vrlane Grabovac kod Svilajnca 06:45
Arriva Litas Beograd Velika Plana 06:45
Arriva Litas Gložane kod Svilajnca Crkvenac 06:50
Arriva Litas Kušiljevo 07:10
Nemis Tours Despotovac Medveđa kod Despotovca 07:15
Arriva Litas Žabari Kušiljevo 07:20
Bobivit GMB Trstenik Kragujevac 07:45
Trans Jug Žabari Medveđa kod Despotovca 08:00
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 08:10
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 08:15
Globus Kragujevac Despotovac 08:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.