Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Svilajnac (RS)

Žikice Jovanovića Španca bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Požarevac Kragujevac 09:20
Frenki Komerc Vlasotince Niš 10:00
Sigma Tours Požarevac Niš 10:00
Arriva Litas Kragujevac Lapovo Varošica 10:34
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 11:30
Arriva Litas Požarevac Lapovo Varošica 13:01
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 13:40
Bobivit GMB Vrnjačka Banja Kraljevo 14:00
Arriva Litas Vojska Crkvenac 14:15
Sigma Tours Vlasotince Niš 14:20
Arriva Litas Požarevac Markovac kod Velike Plane 14:45
Autoprevoz Čačak Užice Kragujevac 15:10
Pupd Janjušević Despotovac Markovac kod Velike Plane 16:40
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Velika Plana 17:00
Sana Trans Inzbruk / Innsbruck Beograd 17:00
Arriva Litas Kragujevac Markovac kod Velike Plane 17:35
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 18:30
Bobivit GMB Požarevac Kragujevac 18:30
Frenki Komerc Požarevac Žabari 18:53
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 19:15
Arriva Litas Požarevac Markovac kod Velike Plane 20:30
Niš ekspres Matighofen Aleksinac 04:45
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Velika Plana 05:00
Euro Lin Vrnjačka Banja Kruševac 06:00
Arriva Litas Kragujevac Markovac kod Velike Plane 06:35
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.