Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Topola (RS)

Solunskih ratnika 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Pupd Janjušević Kragujevac 12:06
Lasta Aranđelovac Krćevac 12:38
Pupd Janjušević Aranđelovac Vrbica kod Aranđelovca 13:00
Pupd Janjušević Rača Natalinci 13:00
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 13:26
Pupd Janjušević Vrbica kod Aranđelovca Aranđelovac 14:00
Pupd Janjušević Kragujevac Mladenovac 14:18
Pupd Janjušević Vrbica kod Aranđelovca Aranđelovac 15:00
Joe Travel Beograd 15:11
Lasta Valjevo Lazarevac 16:03
Gaga Turs Zlatibor Čačak Kragujevac 17:59
Gaga Turs Zlatibor Kragujevac 17:59
Pupd Janjušević Aranđelovac Vrbica kod Aranđelovca 19:00
Pupd Janjušević Kragujevac Mladenovac 19:48
Pupd Janjušević Kragujevac Cerovac kod Kragujevca 23:16
Lasta Smederevska Palanka Cerovac kod Smederevske Palanke 05:30
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 05:40
Pupd Janjušević Vrbica kod Aranđelovca Aranđelovac 06:00
Pupd Janjušević Rača Natalinci 06:00
Lasta Kragujevac Krćevac 06:11
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 06:56
Pupd Janjušević Vrbica kod Aranđelovca Aranđelovac 07:00
Lasta Čačak Gornji Milanovac 07:15
Auto Kodeks Beograd Mladenovac 07:30
Gaga Turs Zlatibor Aranđelovac Kragujevac 07:48
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.