Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Topola (RS)

Solunskih ratnika 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Pupd Janjušević Kragujevac Cerovac kod Kragujevca 23:16
Lasta Smederevska Palanka Cerovac kod Smederevske Palanke 05:30
Pupd Janjušević Jarmenovci Donja Šatornja 05:30
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 05:40
Pupd Janjušević Vrbica kod Aranđelovca Aranđelovac 06:00
Pupd Janjušević Rača Natalinci 06:00
Pupd Janjušević Donja Trnava kod Topole Gornja Trnava kod Topole 06:10
Pupd Janjušević Rajkovac kod Topole Krćevac 06:10
Pupd Janjušević Kloka Natalinci 06:20
Lasta Smederevska Palanka Cerovac kod Smederevske Palanke 06:30
Pupd Janjušević Jarmenovci Donja Šatornja 06:30
Pupd Janjušević Zagorica Krćevac 06:30
Pupd Janjušević Plaskovac Vinča kod Topole 06:40
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 06:56
Pupd Janjušević Vrbica kod Aranđelovca Aranđelovac 07:00
Lasta Čačak Gornji Milanovac 07:15
Lasta Kragujevac Krćevac 08:01
Pupd Janjušević Jarmenovci Donja Šatornja 08:20
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 08:56
Pupd Janjušević Kloka Natalinci 09:50
Pupd Janjušević Vrbica kod Aranđelovca Aranđelovac 10:00
Lasta Kragujevac Lazarevac 10:22
Sandžaktrans Novi Pazar Kraljevo 11:00
Pupd Janjušević Jarmenovci Donja Šatornja 11:20
Lasta Smederevska Palanka Gornji Milanovac 11:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.