Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Topola (RS)

Solunskih ratnika 1
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Beograd Mladenovac 04:50
Euro Šuntić Beograd Mladenovac 04:50
Lasta Smederevska Palanka Cerovac kod Smederevske Palanke 05:30
Pupd Janjušević Jarmenovci Donja Šatornja 05:30
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 05:40
Pupd Janjušević Aranđelovac Vrbica kod Aranđelovca 06:00
Pupd Janjušević Donja Trnava kod Topole Gornja Trnava kod Topole 06:10
Pupd Janjušević Rajkovac kod Topole Krćevac 06:10
Lasta Kragujevac Krćevac 06:11
Pupd Janjušević Kloka Natalinci 06:20
Lasta Smederevska Palanka Cerovac kod Smederevske Palanke 06:30
Pupd Janjušević Zagorica Krćevac 06:30
Pupd Janjušević Jarmenovci Donja Šatornja 06:30
Pupd Janjušević Plaskovac Vinča kod Topole 06:40
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 06:56
Pupd Janjušević Aranđelovac Vrbica kod Aranđelovca 07:00
Lasta Čačak Gornji Milanovac 07:15
Auto Kodeks Beograd Mladenovac 07:30
Gaga Turs Zlatibor Aranđelovac Kragujevac 07:48
Gaga Turs Zlatibor Aranđelovac 07:48
Lasta Mladenovac Krćevac 07:50
Lasta Kragujevac Krćevac 08:01
Pupd Janjušević Jarmenovci Donja Šatornja 08:20
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 08:56
Auto Kodeks Kragujevac Krćevac 09:21
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.