Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Topola (RS)

Solunskih ratnika 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Pupd Janjušević Vrbica kod Aranđelovca Aranđelovac 06:00
Pupd Janjušević Rača Natalinci 06:00
Lasta Smederevska Palanka Cerovac kod Smederevske Palanke 06:30
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 06:56
Pupd Janjušević Vrbica kod Aranđelovca Aranđelovac 07:00
Lasta Čačak Gornji Milanovac 07:15
Auto Kodeks Beograd Mladenovac 07:30
Lasta Mladenovac Krćevac 07:50
Lasta Kragujevac Krćevac 08:01
Pupd Janjušević Vrbica kod Aranđelovca Aranđelovac 10:00
Sandžaktrans Novi Pazar Kraljevo 11:00
Lasta Smederevska Palanka Cerovac kod Smederevske Palanke 11:50
Pupd Janjušević Vrbica kod Aranđelovca Aranđelovac 12:00
Pupd Janjušević Kragujevac 12:06
Lasta Aranđelovac Krćevac 12:38
Lasta Kragujevac Mladenovac 12:45
Pupd Janjušević Aranđelovac Vrbica kod Aranđelovca 13:00
Pupd Janjušević Rača Natalinci 13:00
Pupd Janjušević Beograd Mladenovac 13:26
Lasta Mladenovac Krćevac 13:40
Pupd Janjušević Vrbica kod Aranđelovca Aranđelovac 14:00
Lasta Smederevska Palanka Cerovac kod Smederevske Palanke 14:10
Kolašin Prevoz Beograd 14:15
Pupd Janjušević Kragujevac Mladenovac 14:18
Pupd Janjušević Vrbica kod Aranđelovca Aranđelovac 15:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.