Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vladičin Han (RS)

Nikole Tesle 17
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Beograd Niš 19:01
Niš ekspres Beograd Niš 19:01
Kavim Jedinstvo Mazarać Prekodolce 19:25
Niš ekspres Skoplje Niš 19:28
Niš ekspres Bujanovac Niš 19:28
Kavim Jedinstvo Predejane Džep 19:30
Kavim Jedinstvo Vranje Gramađe 19:30
Kavim Jedinstvo Vranje Suva Morava 19:30
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 19:30
Kavim Jedinstvo Mazarać Suva Morava 19:30
Kavim Jedinstvo Vrbovo kod Vladičinog Hana Gramađe 19:30
Kavim Jedinstvo Džep Dupljane kod Vladičinog Hana 19:30
Kavim Jedinstvo Bujanovac Beograd 19:55
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Niš 19:55
Kavim Jedinstvo Vranje 20:00
BS Tours Surdulica Žitorađe 20:00
Lasta Bujanovac Niš 20:15
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 20:20
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 20:30
Kavim Jedinstvo Vranje Suva Morava 20:45
Kavim Jedinstvo Mazarać Suva Morava 20:45
Kavim Jedinstvo Vrbovo kod Vladičinog Hana Gramađe 20:45
Kavim Jedinstvo Niš Leskovac 21:00
Kavim Jedinstvo Vranje Žitorađe 21:01
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 21:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.