Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vladičin Han (RS)

Nikole Tesle 17
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 15:20
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 15:24
Niš ekspres Beograd Niš 15:26
Kavim Jedinstvo Predejane 15:30
Pupd Janjušević Kragujevac Niš 16:00
Lasta Beograd Surdulica 16:05
Kavim Jedinstvo Vranje Leskovac 16:15
BS Tours Velika Plana Niš 16:15
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 16:20
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 16:30
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 16:30
Tase Tours Surdulica 16:30
Kavim Jedinstvo Vranje 16:55
Kavim Jedinstvo Ribarci Surdulica 16:55
Kavim Jedinstvo Ribarci Surdulica 16:55
Niš ekspres Skoplje Niš 17:08
Niš ekspres Bujanovac Niš 17:08
Niš ekspres Niš Leskovac 17:10
Kavim Jedinstvo Vranje Žitorađe 17:10
Kavim Jedinstvo Vranje Žitorađe 17:11
Kavim Jedinstvo Beograd 17:30
Kavim Jedinstvo Vranje Suva Morava 17:30
Kavim Jedinstvo Mazarać Suva Morava 17:30
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 17:35
Kavim Jedinstvo Žitorađe Prekodolce 17:35
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.