Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vladičin Han (RS)

Nikole Tesle 17
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Bujanovac Leskovac 10:55
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 11:00
Kavim Jedinstvo Žitorađe Prekodolce 11:05
Niš ekspres Beograd Niš 11:41
Niš ekspres Beograd Niš 11:41
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 11:45
Kavim Jedinstvo Vranje Žitorađe 11:45
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 11:50
Kavim Jedinstvo Vrbovo kod Vladičinog Hana Gramađe 11:50
Kavim Jedinstvo Mazarać Prekodolce 11:50
Kavim Jedinstvo Predejane Džep 12:20
Kavim Jedinstvo Džep Dupljane kod Vladičinog Hana 12:20
Niš ekspres Skoplje Niš 12:21
Niš ekspres Bujanovac Niš 12:23
Kavim Jedinstvo Mazarać Prekodolce 12:35
Kavim Jedinstvo Vranje Suva Morava 12:40
Kavim Jedinstvo Vranje Žitorađe 12:45
Kavim Jedinstvo Mazarać Suva Morava 12:45
Kavim Jedinstvo Vrbovo kod Vladičinog Hana Gramađe 12:45
Kavim Jedinstvo Vrbovo kod Vladičinog Hana Prekodolce 12:45
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 12:50
Kavim Jedinstvo Žitorađe Prekodolce 12:50
Kavim Jedinstvo Predejane Gramađe 12:55
Niš ekspres Niš Leskovac 13:11
Kavim Jedinstvo Suva Morava Repince 13:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.