Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Vladičin Han (RS)

Nikole Tesle 17
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Kavim Jedinstvo Džep Dupljane kod Vladičinog Hana 04:10
BS Tours Beograd Žitorađe 04:20
Niš ekspres Bujanovac Niš 04:30
Niš ekspres Skoplje / Skopje Niš 04:33
Kavim Jedinstvo Vranje Suva Morava 04:40
Kavim Jedinstvo Mazarać Suva Morava 04:45
Kavim Jedinstvo Vrbovo kod Vladičinog Hana Gramađe 04:45
Kavim Jedinstvo Vranje Žitorađe 04:46
Kavim Jedinstvo Ribarci Surdulica 04:55
Kavim Jedinstvo Vrbovo kod Vladičinog Hana Prekodolce 05:00
Kavim Jedinstvo Džep Dupljane kod Vladičinog Hana 05:20
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 05:25
Kavim Jedinstvo Suva Morava Repince 05:25
Kavim Jedinstvo Beograd Ćuprija 05:30
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 05:30
Kavim Jedinstvo Predejane Džep 05:30
Kavim Jedinstvo Kragujevac Niš 06:00
Kavim Jedinstvo Vranje Suva Morava 06:00
Kavim Jedinstvo Mazarać Suva Morava 06:00
Kavim Jedinstvo Surdulica Žitorađe 06:05
Kavim Jedinstvo Vrbovo kod Vladičinog Hana Gramađe 06:05
Kavim Jedinstvo Vranje Žitorađe 06:06
Kavim Jedinstvo Džep Dupljane kod Vladičinog Hana 06:30
Niš ekspres Skoplje / Skopje Niš 06:33
Niš ekspres Bujanovac Niš 06:33
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.