Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Zaječar (RS)

bulevar Dr Zorana Đinđića 1
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Euro Lin Beograd Jagodina 02:30
Moto Boem Trans Beograd Minićevo 04:30
Moto Boem Trans Novi Sad Selište (Šarbanovac) 04:30
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 05:00
Nikolić Prevoz Beograd Metovnica 05:01
Top Turist Beograd Negotin 05:06
AS Turs Bor Vražogrnac 05:30
Bortravel Niš Svrljig 05:46
Nikolić Prevoz Kladovo Horgoš 06:00
Maxa Tours Pirot Knjaževac 06:16
Bortravel Bor 06:20
Nikolić Prevoz Beograd 07:00
Arriva Litas Niš Donja Vrežina 07:25
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 07:40
Moto Boem Trans Niš Donja Vrežina 08:55
Maxa Tours Bor Brestovac kod Bora 09:00
Maxa Tours Bor 09:00
Moto Boem Trans Knjaževac Minićevo 09:05
Top Turist Beograd Negotin 09:10
Bortravel Kladovo Negotin 09:24
Top Turist Kladovo Sombor 09:40
Niš ekspres Bor Donja Vrežina 09:50
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 10:10
Kavim Jedinstvo Bor Niš 11:00
Moto Boem Trans Beograd 11:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.