Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Zaječar (RS)

bulevar Dr Zorana Đinđića 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Maxa Tours Pirot Knjaževac 06:16
Bortravel Bor 06:20
Nikolić Prevoz Beograd 07:00
Moto Boem Trans Niš Donja Vrežina 08:55
Maxa Tours Bor Brestovac kod Bora 09:00
Maxa Tours Bor 09:00
Top Turist Beograd Negotin 09:10
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 10:10
Kavim Jedinstvo Bor Niš 11:00
Niš ekspres Kladovo Donja Vrežina 11:25
Euro Lin Knjaževac Minićevo 12:10
Maxa Tours Pirot Knjaževac 13:20
AS Turs Bor Vražogrnac 13:30
Moto Boem Trans Donji Milanovac Bor 14:30
Euro Lin Beograd Paraćin 14:45
Moto Boem Trans Beograd Minićevo 16:24
Niš ekspres Kladovo Donja Vrežina 16:50
Maxa Tours Pirot Knjaževac 17:00
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 17:15
Moto Boem Trans Negotin 17:34
Moto Boem Trans Knjaževac Minićevo 17:34
Nikolić Prevoz Samarinovac kod Negotina Sikole 17:35
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 18:10
Bortravel Bor Knjaževac 20:15
Maxa Tours Bor Brestovac kod Bora 21:05
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.