Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Zaječar (RS)

bulevar Dr Zorana Đinđića 1
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Kavim Jedinstvo Bor Niš 11:00
Niš ekspres Kladovo Donja Vrežina 11:25
Euro Lin Knjaževac Minićevo 12:10
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 14:10
Euro Lin Beograd Paraćin 14:45
Top Turist Kladovo Negotin 14:45
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 15:20
Niš ekspres Kladovo Donja Vrežina 16:50
Maxa Tours Pirot Knjaževac 17:00
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 17:15
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 18:10
Nikolić Prevoz Beograd Salaš kod Zaječara 18:35
Niš ekspres Kladovo Donja Vrežina 18:40
Maxa Tours Bor Brestovac kod Bora 19:05
Maxa Tours Bor 19:05
Arriva Litas Donji Milanovac Bor 19:35
Nikolić Prevoz Negotin Salaš kod Zaječara 20:10
Bortravel Bor Knjaževac 20:15
Moto Boem Trans Knjaževac Minićevo 23:41
Euro Lin Beograd Jagodina 02:30
Moto Boem Trans Beograd Minićevo 04:30
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 05:00
Nikolić Prevoz Beograd Metovnica 05:01
Top Turist Beograd Negotin 05:06
AS Turs Bor Vražogrnac 05:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.