Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Bačko Gradište (RS)

Narodno oslobodilačke vojske 23
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Bečejprevoz Beograd Novi Sad 06:00
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Temerin 06:07
Severtrans Senta Novi Sad Bečej 06:15
Bečejprevoz Novi Sad Nadalj 06:40
Lasta Beograd Novi Sad 06:41
Lasta Kanjiža Novi Sad 07:49
Severtrans Senta Senta Bečej 08:40
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 08:55
Autoprevoz Kikinda Kikinda Temerin 09:39
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Temerin 10:07
Bečejprevoz Beograd Novi Sad 10:57
Bečejprevoz Čoka Novi Sad 11:40
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 12:32
Bečejprevoz Bečej Temerin 12:48
Lasta Kanjiža Novi Sad 14:34
Autoprevoz Kikinda Kikinda Temerin 14:39
Bečejprevoz Beograd Novi Sad 15:17
Lasta Beograd Novi Sad 15:41
Bečejprevoz Novi Bečej Bečej 16:04
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Temerin 16:07
Bečejprevoz Bečej Novi Sad 16:55
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 17:11
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 17:44
Lasta Kanjiža Novi Sad 18:19
Severtrans Senta Senta Bečej 18:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.