Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Bačko Gradište (RS)

Narodno oslobodilačke vojske 23
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Bečejprevoz Bečej Temerin 14:55
Bečejprevoz Bečej 15:00
Bečejprevoz Beograd Zemun (Beograd) 15:17
Bečejprevoz Bečej Temerin 15:29
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 15:41
Bečejprevoz Novi Bečej Bečej 16:04
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Temerin 16:07
Bečejprevoz Čurug 16:20
Bečejprevoz Bečej Nadalj 16:41
Bečejprevoz Bečej Zemun (Beograd) 16:55
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 17:12
Autoprevoz Kikinda Kikinda Temerin 17:39
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 17:44
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Temerin 18:07
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 18:19
Bečejprevoz Bečej Temerin 18:40
Severtrans Senta Senta Bečej 18:45
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 19:55
Bečejprevoz Bečej Zemun (Beograd) 20:05
Autoprevoz Kikinda Kikinda Temerin 20:09
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 20:11
Auto Kodeks Sremska Mitrovica Novi Sad 21:45
Bečejprevoz Bečej Temerin 21:53
Bečejprevoz Beograd Zemun (Beograd) 06:00
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Temerin 06:07
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.