Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Bačko Gradište (RS)

Narodno oslobodilačke vojske 23
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 08:55
Autoprevoz Kikinda Kikinda Temerin 09:39
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Temerin 10:07
Bečejprevoz Ada Bečej 10:25
Bečejprevoz Beograd Novi Sad 10:57
Bečejprevoz Bački Jarak Temerin 12:03
Autoprevoz Kikinda Kikinda Temerin 12:09
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 12:18
Bečejprevoz Čurug 12:25
Bečejprevoz Bečej Temerin 12:48
Bečejprevoz Srbobran Nadalj 12:55
Bečejprevoz Bečej 12:55
Bečejprevoz Bečej Nadalj 13:05
Bečejprevoz Bečej Temerin 13:10
Bečejprevoz Srbobran Nadalj 13:42
Bečejprevoz Novi Sad Temerin 13:42
Bečejprevoz Bački Jarak Temerin 13:43
Bečejprevoz Bečej Nadalj 13:45
Bečejprevoz Novi Bečej Bečej 13:58
Bečejprevoz Bečej Nadalj 14:30
Bečejprevoz Čurug 14:30
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 14:34
Bečejprevoz Bečej Temerin 14:55
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 15:17
Bečejprevoz Novi Bečej Bečej 16:04
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.