Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Bačko Petrovo Selo (RS)

Trg Oslobođenja bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Severtrans Senta Segedin Bečej 06:15
Severtrans Senta Senta Ada 06:30
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 08:07
Severtrans Senta Senta Bečej 09:10
Bečejprevoz Čoka Zemun (Beograd) 12:15
Enka Putnički Senta Ada 15:52
Subotica Trans Subotica Palić 17:05
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 18:37
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 19:53
Severtrans Senta Segedin Bečej 06:15
Severtrans Senta Senta Ada 06:30
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 08:07
Severtrans Senta Senta Bečej 09:10
Bečejprevoz Čoka Zemun (Beograd) 12:15
Enka Putnički Senta Ada 15:52
Subotica Trans Subotica Palić 17:05
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 18:37
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 19:53
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.