Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Bačko Petrovo Selo (RS)

Dože Đerđa 2
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Severtrans Senta Novi Sad Bečej 05:32
Bečejprevoz Čoka Senta 06:08
Bečejprevoz Ada Mol 06:11
Severtrans Senta Segedin / Szeged Horgoš 06:15
Lasta Beograd Novi Sad 06:23
Bečejprevoz Bečej Mol 06:37
Bečejprevoz Bečej Mol 07:02
Enka Putnički Novi Sad Bečej 07:38
Severtrans Senta Novi Sad Ada 08:05
Bečejprevoz Beograd Novi Sad 10:25
Bečejprevoz Ada Bečej 11:00
Bečejprevoz Ada Mol 12:20
Severtrans Senta Novi Sad Senta 12:40
Bečejprevoz Ada Mol 12:50
Bečejprevoz Bečej Mol 13:07
Bečejprevoz Bečej Mol 13:37
Bečejprevoz Ada Mol 13:46
Bečejprevoz Beograd Novi Sad 14:30
Lasta Kanjiža Novi Sad 14:52
Lasta Beograd Novi Sad 15:23
Bečejprevoz Ada Mol 15:35
Subotica Trans Bečej Palić 16:15
Severtrans Senta Novi Sad Bečej 16:30
Severtrans Senta Bečej Horgoš 16:40
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 17:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.