Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Baljevac kod Raške (RS)

JNA bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Rudno Biljanovac 05:24
Kavim Raška Rakovac kod Raške Biljanovac 05:36
Kavim Raška Raška Biljanovac 05:42
Kavim Raška Novi Pazar Raška 05:43
Autoprevoz Čačak Ušće kod Kraljeva Biljanovac 06:38
Lasta Beograd Kraljevo 06:47
Kavim Raška Jošanička Banja Biljanovac 07:06
Kavim Raška Beograd Kraljevo 07:15
Kolašin Prevoz Beograd Kraljevo 07:45
Kolašin Prevoz Niš Kruševac 08:20
Kavim Raška Novi Pazar Raška 09:43
Kavim Raška Rakovac kod Raške Biljanovac 10:21
Kavim Raška Rakovac kod Raške Biljanovac 11:06
Kavim Raška Raška Biljanovac 11:57
Kavim Raška Jošanička Banja Biljanovac 12:21
Kavim Raška Jošanička Banja Biljanovac 13:08
Kavim Raška Raška Biljanovac 13:12
Kavim Raška Jošanička Banja Biljanovac 13:36
Kavim Raška Rakovac kod Raške Biljanovac 14:36
Kavim Raška Niš Prokuplje 15:15
Kavim Raška Brvenik kod Raške Brus 15:23
Kavim Raška Jošanička Banja Biljanovac 15:36
Kavim Raška Ušće kod Kraljeva Raška 15:40
Autoprevoz Čačak Ušće kod Kraljeva Biljanovac 16:08
Kavim Raška Jošanička Banja Biljanovac 16:36
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.