Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar - Stara AS@A - Banja Koviljača (RS)

Maršala Tita 189A
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Centrotrans Sarajevo Mali Zvornik 18:35
Lastra Ljubovija Šabac 18:49
Lastra Ljubovija Šabac 18:55
Raketa AB Loznica Radalj kod Malog Zvornika 18:59
Lastra Loznica Radalj kod Malog Zvornika 19:21
Raketa AB Mali Zvornik Radalj kod Malog Zvornika 19:38
Lastra Mali Zvornik Radalj kod Malog Zvornika 19:59
Raketa AB Mali Zvornik Radalj kod Malog Zvornika 20:40
Raketa AB Loznica 21:25
Raketa AB Loznica 22:25
Raketa AB Loznica 05:25
Raketa AB Loznica Radalj kod Malog Zvornika 05:29
Raketa AB Mali Zvornik Radalj kod Malog Zvornika 05:39
Raketa AB Gornja Koviljača 06:32
Raketa AB Lešnica kod Loznice Loznica 06:36
Raketa AB Loznica 07:13
Raketa AB Loznica 07:15
Raketa AB Mali Zvornik Radalj kod Malog Zvornika 07:18
Drinatrans Beograd Šabac 07:50
Lastra Beograd Šabac 07:55
Raketa AB Loznica Radalj kod Malog Zvornika 08:34
Lasta Mali Zvornik Radalj kod Malog Zvornika 08:48
Raketa AB Ljubovija Šabac 09:55
Raketa AB Beograd Šabac 10:10
Raketa AB Mali Zvornik Radalj kod Malog Zvornika 10:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.