Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Krnjača - Branko Momirov@B - Beograd (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
GSP Beograd Borča 00:30
GSP Beograd Borča 00:45
Presto Padinska Skela Borča 01:20
Presto Padinska Skela Borča 02:20
Presto Borča 03:40
GSP Beograd Crvenka (borča) Borča 04:05
GSP Beograd Padinska Skela Borča 04:05
GSP Beograd Ovča Borča 04:05
GSP Beograd Jabučki Rit (padinska Skela) Borča 04:10
GSP Beograd Dunavac Borča 04:15
GSP Beograd Borča 04:28
GSP Beograd Padinska Skela Borča 04:30
GSP Beograd Ovča Borča 04:45
GSP Beograd Borča 04:48
GSP Beograd Padinska Skela Borča 04:54
GSP Beograd Jabučki Rit (padinska Skela) Borča 05:05
GSP Beograd Borča 05:08
GSP Beograd Padinska Skela Borča 05:18
GSP Beograd Crvenka (borča) Borča 05:25
GSP Beograd Ovča Borča 05:25
GSP Beograd Borča 05:26
GSP Beograd Borča 05:30
GSP Beograd Padinska Skela Borča 05:42
GSP Beograd Borča 05:43
GSP Beograd Borča 05:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.