Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Tehnopromet@A - Bor (RS)

Zeleni bulevar bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Bortravel Brestovac kod Bora 23:35
Bortravel Brestovačka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 23:38
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 03:45
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 04:40
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 05:30
Maxa Tours Zaječar 05:40
Bortravel Brestovačka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 05:58
Bortravel Luka Donja Bela Reka kod Bora 06:02
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 06:05
Bortravel Bučje kod Bora Oštrelj 06:07
Bortravel Krivelj 06:08
Bortravel Slatina kod Bora 06:12
Bortravel Brestovac kod Bora 06:16
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 06:23
Bortravel Krivelj 06:23
Bortravel Donja Bela Reka kod Bora Slatina kod Bora 06:25
Bortravel Selište (šarbanovac) Brestovac kod Bora 06:35
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 06:38
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 06:44
Bortravel Oštrelj 06:47
Bortravel Gornjane Krivelj 06:51
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 06:51
Bortravel Brestovačka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 06:53
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 06:53
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 07:01
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.