Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Tehnopromet@A - Bor (RS)

Zeleni bulevar bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Bortravel Tanda Slatina kod Bora 23:47
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 03:45
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 04:40
Bortravel Tanda Slatina kod Bora 05:37
Maxa Tours Zaječar 05:40
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 06:44
Bortravel Gornjane Krivelj 06:51
Bortravel Vrnjačka Banja Kruševac 07:10
Bortravel Tanda Slatina kod Bora 07:32
AS Turs Zaječar Vražogrnac 07:34
Bortravel Boljevac Brestovac kod Bora 07:43
Bortravel Beograd Brestovac kod Bora 08:55
Bortravel Kladovo Zaječar 08:55
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 09:59
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 11:45
Bortravel Luka Slatina kod Bora 12:02
Maxa Tours Zaječar 12:45
Bortravel Tanda Slatina kod Bora 13:32
AS Turs Negotin Sikole 13:49
Bortravel Donja Bela Reka kod Bora Slatina kod Bora 14:12
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 14:32
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 14:45
AS Turs Zaječar Vražogrnac 15:34
Arriva Litas Laznica Žabari 15:40
Bortravel Zaječar 15:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.