Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ćićevac (RS)

Karađorđeva 136
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Donji Krčin Stalać 08:05
Jugoprevoz Kruševac Beograd 08:10
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Pojate 08:45
Vulović Transport Niš Kruševac 08:50
Kavim Jedinstvo Kragujevac Niš 08:55
Euro Lin Paraćin Pojate 09:00
Jugoprevoz Kruševac Kopaonik Beograd 09:20
Niš ekspres Šabac Kruševac 09:25
Jugoprevoz Kruševac Beograd Kruševac 09:25
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Stalać 09:55
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 10:10
Jugoprevoz Kruševac Kruševac 10:10
Jugoprevoz Kruševac Beograd 10:25
Jugoprevoz Kruševac Kruševac 10:35
Jugoprevoz Kruševac Obrež kod Varvarina Stalać 11:05
Dumeco Beograd Kruševac 11:20
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Stalać 11:25
Niš ekspres Niš Kruševac 11:30
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 11:40
Jugoprevoz Kruševac Kruševac 11:40
Jugoprevoz Kruševac Lučina 11:50
Jugoprevoz Kruševac Kruševac 12:05
Lasta Rudare kod Kuršumlije Kruševac 12:15
Euro Lin Paraćin Pojate 12:15
Jugoprevoz Kruševac Beograd 12:25
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.