Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ćićevac (RS)

Karađorđeva 136
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Pojate Stalać 21:20
Jugoprevoz Kruševac Grad Stalać Stalać 21:40
Niš ekspres Niš Kruševac 21:50
Dumeco Vrnjačka Banja Kruševac 21:50
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Stalać 21:55
Jugoprevoz Kruševac Kruševac 22:10
Jugoprevoz Kruševac Pojate Stalać 22:10
Euro Lin Paraćin Pojate 22:15
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Stalać 22:40
Jugoprevoz Kruševac Grad Stalać Stalać 22:40
Auto Kodeks Plus Novi Sad Beograd 05:20
Jugoprevoz Kruševac Grad Stalać Stalać 05:40
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 05:40
Jugoprevoz Kruševac Beograd 05:55
Jugoprevoz Kruševac Obrež kod Varvarina Stalać 06:05
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Stalać 06:10
Jugoprevoz Kruševac Pojate Stalać 06:10
Euro Lin Paraćin Pojate 06:15
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 06:40
Jugoprevoz Kruševac Lučina 06:40
Jugoprevoz Kruševac Podgorac kod Ražnja Stalać 06:55
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Stalać 06:55
Jugoprevoz Kruševac Obrež kod Varvarina Varvarin 07:00
Jugoprevoz Kruševac Beograd Kruševac 07:05
Kondor Sarajevo Kruševac 07:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.