Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Ćićevac (RS)

Karađorđeva 136
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Vulović Transport Niš Kruševac 08:50
Kavim Jedinstvo Kragujevac Niš 08:55
Jugoprevoz Kruševac Kopaonik Beograd 09:20
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 10:10
Dumeco Beograd Kruševac 11:20
Niš ekspres Niš Kruševac 11:30
Jugoprevoz Kruševac Kruševac 11:40
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 11:40
Lasta Prolom Banja Kruševac 12:15
Jugoprevoz Kruševac Beograd 12:25
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Beograd 14:20
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 14:35
Jugoprevoz Kruševac Beograd 15:10
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 15:35
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 15:35
Gameks Kruševac Aleksinac 16:25
Božur-021 Kruševac Beograd 16:40
Jugoprevoz Kruševac Novi Sad Beograd 16:55
Jugoprevoz Kruševac Beograd 16:55
Vulović Transport Kraljevo Kruševac 17:10
Jugoprevoz Kruševac Brus Kruševac 17:10
Jugoprevoz Kruševac Kruševac 17:10
Kondor Niš Kruševac 17:20
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Stalać 17:25
Jugoprevoz Kruševac Beograd 17:55
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.