Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Crkvina (BA)

Crkvina bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Tempoturist Beograd Sremska Rača 09:50
Tempoturist Teslić Sremska Rača 11:10
Milinović Banja Luka Sremska Mitrovica 11:16
Bosnaexpres Banja Vrućica Sremska Mitrovica 12:20
Bočac Turs Gradiška Sremska Mitrovica 13:18
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 14:10
Autoprevoz Banja Luka Beograd Sremska Rača 15:25
Milinović Novi Sad Sremska Mitrovica 16:14
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Rača 17:05
Bosnaexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 18:40
Lasta Doboj Sremska Mitrovica 19:10
Lasta Beograd Sremska Mitrovica 07:15
Tempoturist Beograd Sremska Rača 09:50
Tempoturist Teslić Sremska Rača 11:10
Milinović Banja Luka Sremska Mitrovica 11:16
Bosnaexpres Banja Vrućica Sremska Mitrovica 12:20
Bočac Turs Gradiška Sremska Mitrovica 13:18
Bočac Turs Novi Sad Sremska Mitrovica 14:10
Autoprevoz Banja Luka Beograd Sremska Rača 15:25
Milinović Novi Sad Sremska Mitrovica 16:14
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Rača 17:05
Bosnaexpres Novi Sad Sremska Mitrovica 18:40
Lasta Doboj Sremska Mitrovica 19:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.