Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Crvena Reka (RS)

Srpskih vladara 9
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Babušnica Nikola Tesla 15:19
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 15:21
Niš ekspres Pirot Niš 15:49
Niš ekspres Nikola Tesla Niš 16:11
Niš ekspres Babušnica Niš 16:24
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 16:49
Jeremić Prevoz Niš Nikola Tesla 17:01
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 17:35
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 17:46
Auto Kodeks Pirot Niška Banja 17:50
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 18:10
Jeremić Prevoz Bela Palanka Nikola Tesla 18:39
Jeremić Prevoz Niš Niška Banja 18:45
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 20:15
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 20:38
Presto Dimitrovgrad Pirot 21:11
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 22:49
Presto Beograd Pirot 04:19
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 05:11
Niš ekspres Beograd Niš 06:11
Jeremić Prevoz Dolac kod Bele Palanke Bela Palanka 07:26
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 08:10
Niš ekspres Pirot Niš 08:19
Niš ekspres Niš Nikola Tesla 09:36
Niš ekspres Pirot Niš 10:04
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.