Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Gibarac (RS)

Karađorđeva 1
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Šidexpres Novi Sad Sremska Kamenica 18:08
Šidexpres Šid Sremska Kamenica 18:57
Šidexpres Beograd Kukujevci 19:16
Šidexpres Beograd Šid 19:20
Šidexpres Šid Sremska Kamenica 22:34
Lasta Osijek Šid 07:52
Lasta Osijek Šid 07:52
Lasta Šid Kukujevci 07:54
Šidexpres Beograd Šid 09:20
Šidexpres Šid Kukujevci 11:35
Šidexpres Osijek Šid 11:42
Šidexpres Osijek Šid 11:42
Šidexpres Novi Sad Sremska Kamenica 12:48
Lasta Beograd Kukujevci 15:16
Šidexpres Osijek Šid 16:22
Šidexpres Šid Sremska Mitrovica 17:05
Šidexpres Beograd Kukujevci 19:16
Šidexpres Beograd Šid 19:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.