Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica@A - Gladnoš (Maradik) (RS)

Novosadski put bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Novi Karlovci Beška 05:16
Lasta Inđija Beška 05:16
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 05:56
Lasta Sijarinska Banja Beograd 08:59
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 10:01
Severtrans Sombor Vrnjačka Banja Beograd 11:02
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 11:06
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 11:16
Lasta Maradik Beška 11:53
Lasta Beograd Novi Sad 12:12
Dunavprevoz Beograd Novi Sad 13:38
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 14:06
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 16:21
Lasta Novi Karlovci Beška 16:47
Lasta Inđija Beška 16:47
Lasta Maradik Beška 16:49
Lasta Inđija Beška 16:49
Dunavprevoz Beograd Zemun (Beograd) 16:56
Dunavprevoz Bač Novi Sad 16:57
Lasta Beograd Novi Sad 17:17
Lasta Beograd Novi Sad 18:27
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 18:46
Dunavprevoz Novi Sad Zemun (Beograd) 19:36
Lasta Beograd Novi Sad 19:37
Lasta Beograd Novi Sad 21:37
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.