Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

I@A - Gorić kod Valjeva (RS)

Vladike Nikolaja 241
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Lasta Popučke 19:47
Lasta Popučke Valjevo 20:02
Lasta Donja Bukovica Valjevo 20:08
Lasta Valjevo 20:23
Europa Bus Popučke Valjevo 20:25
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 20:35
Lasta Popučke Valjevo 21:02
Lasta Valjevo 21:23
Lasta Popučke 05:37
Lasta Valjevo 06:08
Europa Bus Popučke Valjevo 06:25
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 06:35
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Valjevo 06:37
Lasta Popučke 06:42
Europa Bus Rađevo Selo Valjevo 06:51
Lasta Popučke Valjevo 06:57
Lasta Babina Luka Popučke 07:07
Lasta Valjevo 07:08
Lasta Sedlari Valjevo 07:23
Europa Bus Popučke Valjevo 07:25
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 07:35
Europa Bus Popučke Valjevo 07:37
Lasta Popučke 07:47
Europa Bus Rađevo Selo Valjevo 07:51
Lasta Popučke Valjevo 08:02
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.