Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

I@A - Gorić kod Valjeva (RS)

Vladike Nikolaja 241
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Europa Bus Popučke 04:55
Lasta Divci kod Valjeva Popučke 05:07
Europa Bus Beloševac Valjevo 05:11
Lasta Babina Luka Popučke 05:22
Europa Bus Jasenica kod Valjeva 05:37
Lasta Popučke 05:37
Lasta Gornja Grabovica Popučke 05:38
Lasta Valjevo Popučke 05:38
Lasta Valjevo Popučke 05:48
Europa Bus Rađevo Selo Valjevo 05:51
Lasta Valjevo 06:08
Lasta Klanica Valjevo 06:20
Europa Bus Popučke Valjevo 06:25
Lasta Valjevo Popučke 06:33
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 06:35
Europa Bus Jasenica kod Valjeva Valjevo 06:37
Lasta Popučke 06:42
Europa Bus Popučke Valjevo 06:48
Europa Bus Rađevo Selo Valjevo 06:51
Lasta Popučke Valjevo 06:57
Europa Bus Valjevo 07:01
Lasta Dupljaj Popučke 07:07
Lasta Valjevo 07:08
Lasta Jovanja Valjevo 07:10
Lasta Sedlari Valjevo 07:23
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.