Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Auto kamp@A - Gornja Koviljača (RS)

Zaobilazni put 193
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Raketa AB Loznica Banja Koviljača 06:01
Lastra Loznica Banja Koviljača 06:12
Drinatrans Karakaj Mali Zvornik 06:13
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljača 06:25
Lastra Loznica Mali Zvornik 06:47
Lastra Mali Zvornik Banja Koviljača 07:08
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljača 07:25
Raketa AB Loznica Banja Koviljača 07:29
Drinatrans Loznica Mali Zvornik 07:45
Lastra Beograd Šabac 07:47
Raketa AB Loznica Banja Koviljača 08:27
Lastra Ljubovija Mali Zvornik 08:33
Lastra Loznica Banja Koviljača 10:12
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljača 10:18
Lastra Ljubovija Šabac 11:03
Lastra Novi Sad Šabac 11:17
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljača 11:25
Raketa AB Loznica Banja Koviljača 11:27
Lastra Mali Zvornik Banja Koviljača 12:08
Raketa AB Loznica Banja Koviljača 12:29
Lastra Beograd Šabac 12:57
Raketa AB Loznica Banja Koviljača 13:29
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljača 14:25
Lastra Ljubovija Šabac 15:03
Lastra Mali Zvornik Banja Koviljača 15:08
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.