Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Klinika@B - Gornja Toponica kod Niša (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Sečanica Vrtište 04:32
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 05:15
Ćurdić Paligrace Vrtište 05:51
Ćurdić Mezgraja kod Niša Vrtište 05:58
Niš ekspres Niš Vrtište 05:58
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 06:00
Niš ekspres Aleksinac Žitkovac kod Aleksinca 06:05
Niš ekspres Niš Vrtište 06:15
Ćurdić Gornja Trnava kod Niša Vrtište 06:29
Dojčinović travel Bobovište Aleksinac 06:40
Niš ekspres Vrelo kod Aleksinca Vrtište 06:55
Niš ekspres Aleksinac Žitkovac kod Aleksinca 06:55
Niš ekspres Sečanica Vrtište 06:57
Ćurdić Kravlje Vrtište 07:12
Niš ekspres Niš Vrtište 07:15
Niš ekspres Aleksinac Žitkovac kod Aleksinca 07:35
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 07:35
Ćurdić Gornja Trnava kod Niša Vrtište 07:49
Ćurdić Kravlje Vrtište 08:07
Niš ekspres Niš Vrtište 08:10
Niš ekspres Niš Vrtište 08:23
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 09:10
Niš ekspres Aleksinac Vrtište 09:59
Niš ekspres Aleksinac Žitkovac kod Aleksinca 10:40
Niš ekspres Niš Vrtište 10:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.