Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Nais@B - Gornja Toponica kod Niša (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Ćurdić Paligrace Vrtište 19:52
Niš ekspres Aleksinac Vrtište 20:16
Niš ekspres Aleksinac Žitkovac kod Aleksinca 20:17
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 20:34
Niš ekspres Sečanica Vrtište 20:41
Ćurdić Kravlje Vrtište 20:59
Niš ekspres Aleksinac Žitkovac kod Aleksinca 21:32
Ćurdić Gornja Trnava kod Niša Vrtište 21:37
Niš ekspres Jasenje kod Aleksinca Aleksinac 22:15
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 23:09
Niš ekspres Aleksinac Žitkovac kod Aleksinca 23:47
Ćurdić Gornja Trnava kod Niša Vrtište 23:57
Ćurdić Kravlje Vrtište 23:59
Niš ekspres Sečanica Vrtište 04:26
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 05:19
Ćurdić Paligrace Vrtište 05:47
Ćurdić Mezgraja kod Niša Vrtište 05:56
Niš ekspres Aleksinac Žitkovac kod Aleksinca 06:02
Niš ekspres Niš Vrtište 06:03
Niš ekspres Niš Žitkovac kod Aleksinca 06:04
Niš ekspres Niš Vrtište 06:19
Ćurdić Gornja Trnava kod Niša Vrtište 06:27
Dojčinović travel Bobovište Aleksinac 06:37
Niš ekspres Sečanica Vrtište 06:51
Niš ekspres Vrelo kod Aleksinca Vrtište 06:52
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.