Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Gruža (RS)

Despota Stefana bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Aurora Tours Kragujevac Kraljevo 10:30
Kavim Jedinstvo Kragujevac Niš 11:20
ATP Vulović transport Kraljevo Dragobraća 11:26
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 11:52
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 12:03
ATP Vulović transport Kragujevac Dragobraća 12:41
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 13:04
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 13:10
Aurora Tours Sjenica Kraljevo 14:00
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 14:22
Bobivit GMB Vrnjačka Banja Kraljevo 15:17
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 15:37
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 16:03
Lasta Novi Pazar Kraljevo 16:35
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 17:39
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 19:06
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 19:52
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 21:03
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 06:22
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 06:33
ATP Vulović transport Kraljevo Dragobraća 06:41
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 07:59
ATP Vulović transport Kragujevac Dragobraća 08:31
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 09:03
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 09:12
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.