Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Hajdukovo (RS)

Borisa Kidriča bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Subotica Trans Kanjiža Horgoš 06:05
Subotica Trans Segedin / Szeged Subotica 07:50
Subotica Trans Novi Kneževac Horgoš 10:15
Subotica Trans Novi Kneževac Horgoš 11:55
Subotica Trans Kanjiža Horgoš 13:02
Subotica Trans Male Pijace Palić 13:32
Subotica Trans Bački Vinogradi Palić 14:23
Subotica Trans Bečej Horgoš 14:30
Autoprevoz Kikinda Kikinda Horgoš 15:50
Subotica Trans Novi Kneževac Horgoš 16:45
Tisza Volán Subotica Horgoš 17:48
Tisza Volán Segedin / Szeged Horgoš 18:47
Subotica Trans Novi Kneževac Horgoš 19:35
Subotica Trans Horgoš Palić 22:48
Subotica Trans Horgoš Palić 04:58
Subotica Trans Male Pijace Palić 05:45
Subotica Trans Kanjiža Horgoš 06:02
Subotica Trans Kanjiža Horgoš 06:05
Subotica Trans Segedin / Szeged Horgoš 06:47
Subotica Trans Kanjiža Horgoš 07:02
Subotica Trans Male Pijace Palić 07:25
Subotica Trans Segedin / Szeged Subotica 07:50
Subotica Trans Kanjiža Horgoš 08:05
Subotica Trans Horgoš Palić 09:08
Autoprevoz Kikinda Kikinda Horgoš 09:16
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.