Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Han Pijesak (BA)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Alamanis Tours Sarajevo Šabac 03:00
Star Bus Novi Sad Šabac 09:15
Duga Beograd Šabac 10:20
Kondor Sarajevo Mali Zvornik 10:45
Transprodukt Beograd Šabac 12:05
Centrotrans Beograd Šabac 12:05
Lastra Sarajevo Beograd 13:25
BS Tours Beograd Šabac 13:35
Star Bus Sarajevo Šabac 14:05
Lastra Lazarevac Beograd 14:40
BS Tours Sarajevo Šabac 15:15
Star Bus Novi Sad Šabac 15:55
Transprodukt Sarajevo Šabac 17:10
Centrotrans Sarajevo Šabac 17:10
Kondor Beograd Mali Zvornik 17:20
Star Bus Sarajevo Šabac 17:35
Duga Sarajevo Mali Zvornik 18:30
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.