Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

GAS - Herceg Novi (ME)

Jova Bijelića 1
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 07:00
Blue Line Dubrovnik Tivat 09:30
Trans Jug Beograd Čačak 15:00
Fudeks Pančevo Beograd 16:30
Blue Line Kotor Tivat 17:00
Niš ekspres Niš Kruševac 17:00
Royal Travel Niš Kruševac 17:00
Božur Subotica Beograd 17:40
Royal Travel Bijeljina Podgorica 17:45
Kragujexpress Kragujevac Sutomore 18:00
Trans Jug Pančevo Budva 18:10
Lasta Beograd Lazarevac 18:30
Niš ekspres Knjaževac Niš 18:40
Royal Travel Knjaževac Niš 18:40
Niš ekspres Jagodina Kruševac 18:45
Trans Jug Beograd Užice 19:00
Blue Line Subotica Beograd 19:00
Lasta Beograd Užice 19:00
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 19:10
Lasta Niš Prokuplje 19:30
Lasta Obrenovac Valjevo 20:00
Blue Line Novi Sad Beograd 20:00
Lasta Beograd Požega 20:00
Lasta Beograd Mladenovac 20:00
Royal Travel Beograd Podgorica 20:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.