Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

GAS - Herceg Novi (ME)

Jova Bijelića 1
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Kanis Leskovac Niš 13:15
Trans Jug Beograd Užice 15:00
Banbus Beograd Užice 16:00
Fudeks Pančevo Beograd 16:20
Niš ekspres Niš Prokuplje 17:00
Jadran Ekspres Subotica Beograd 17:40
Blue Line Subotica Beograd 19:00
Lens Subotica Beograd 19:00
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 19:10
Blue Line Novi Sad Beograd 20:00
Lens Novi Sad Beograd 20:00
Lasta Beograd Užice 21:00
Royal Travel Beograd Užice 21:00
Ozlem Tours Beograd Kraljevo 07:00
Blue Line Trebinje Koravlica 08:00
Jadran Line Igalo Kraljevo 08:34
Fudeks Igalo Beograd 09:40
Kanis Leskovac Niš 13:15
Trans Jug Beograd Užice 15:00
Banbus Beograd Užice 16:00
Fudeks Pančevo Beograd 16:20
Niš ekspres Niš Prokuplje 17:00
Jadran Ekspres Subotica Beograd 17:40
Blue Line Subotica Beograd 19:00
Lens Subotica Beograd 19:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.