Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar - Katolička crkva@A - Hrtkovci (RS)

Karađorđeva 4
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
KOOP Tuzla Beograd Šabac 14:26
KOOP Tuzla Tuzla Šabac 15:34
Boksit Zvornik Šabac 15:40
Drinatrans Šekovići Šabac 16:50
Centrotrans Sarajevo Mali Zvornik 17:10
BS Tours Beograd Šabac 17:40
Boksit Novi Sad Šabac 08:55
Drinatrans Beograd Šabac 09:20
Lasta Tuzla Šabac 10:04
BS Tours Sarajevo Šabac 11:09
Centrotrans Beograd Šabac 12:00
KOOP Tuzla Beograd Šabac 14:26
KOOP Tuzla Tuzla Šabac 15:34
Boksit Zvornik Šabac 15:40
Drinatrans Šekovići Šabac 16:50
Centrotrans Sarajevo Mali Zvornik 17:10
BS Tours Beograd Šabac 17:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.