Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar - Katolička crkva@A - Hrtkovci (RS)

Karađorđeva 4
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Raketa AB Beograd Šabac 06:40
Raketa AB Majur kod Šapca Platičevo 07:00
Lasta Novi Sad Sremska Kamenica 08:52
Drinatrans Beograd Šabac 09:20
Lasta Tuzla Šabac 10:04
Kondor Sarajevo Šabac 11:09
Lasta Beograd Šabac 12:00
Raketa AB Loznica Šabac 13:10
Lastra Lazarevac Šabac 13:36
KOOP Tuzla Beograd Šabac 14:26
KOOP Tuzla Bijeljina Šabac 15:34
Raketa AB Loznica Šabac 15:56
Raketa AB Ljubovija Šabac 16:20
Drinatrans Šekovići Šabac 16:50
Lasta Sarajevo Mali Zvornik 17:10
Kondor Beograd Šabac 17:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.