Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar - Katolička crkva@B - Hrtkovci (RS)

Karađorđeva bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Raketa AB Beograd Platičevo 05:21
Duga Loznica Šabac 06:09
Sirmiumbus Irig Platičevo 06:30
Banbus Beograd Šabac 08:04
Raketa AB Ljubovija Šabac 08:09
Raketa AB Beograd Šabac 08:20
Sirmiumbus Šabac Platičevo 08:45
Lasta Novi Sad Sremska Kamenica 08:52
Banbus Beograd Šabac 08:59
Lastra Beograd Šabac 09:15
Lastra Ljubovija Šabac 09:35
Sirmiumbus Irig Platičevo 09:45
Mega Bus 014 Novi Sad Sremska Kamenica 10:12
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 10:39
Raketa AB Beograd Platičevo 10:51
Raketa AB Loznica Šabac 11:00
Sirmiumbus Šabac Platičevo 11:25
Banbus Beograd Šabac 11:34
Duga Šabac Platičevo 11:40
Raketa AB Beograd Šabac 11:41
Sirmiumbus Novi Sad Šabac 11:50
Mačva Expres Šabac Platičevo 11:51
Raketa AB Loznica Šabac 12:24
Banbus Krupanj Šabac 12:41
Raketa AB Beograd Šabac 12:55
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.