Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar - Katolička crkva@B - Hrtkovci (RS)

Karađorđeva bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Sirmiumbus Irig Platičevo 06:30
Master Bus Grabovci Platičevo 06:38
Duga Beograd Šabac 06:40
Master Bus Grabovci Platičevo 06:46
Duga Beograd Šabac 06:55
Duga Majur kod Šapca Platičevo 07:00
Master Bus Ruma Platičevo 07:29
Raketa AB Šabac Platičevo 08:00
Banbus Beograd Šabac 08:04
Raketa AB Ljubovija Šabac 08:09
Raketa AB Beograd Šabac 08:20
Raketa AB Beograd Platičevo 08:21
Duga Beograd Šabac 08:25
Sirmiumbus Šabac Platičevo 08:45
Mačva Expres Bogatić Šabac 08:45
Lasta Novi Sad Šabac 08:52
Banbus Beograd Šabac 08:59
Lastra Beograd Šabac 09:15
Lastra Ljubovija Šabac 09:35
Duga Loznica Šabac 09:40
Sirmiumbus Irig Platičevo 09:45
Mega Bus 014 Novi Sad Šabac 10:12
Duga Jarak Šabac 10:20
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 10:39
Duga Beograd Platičevo 10:51
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.