Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar - Katolička crkva@B - Hrtkovci (RS)

Karađorđeva bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Banbus Beograd Šabac 11:34
Raketa AB Beograd Šabac 11:41
Sirmiumbus Novi Sad Šabac 11:50
Mačva Expres Šabac Platičevo 11:51
Master Bus Grabovci Platičevo 12:16
Raketa AB Loznica Šabac 12:24
Banbus Krupanj Šabac 12:41
Šidexpres Šabac Ruma 12:51
Duga Beograd Šabac 12:55
Lastra Novi Sad Šabac 12:59
Master Bus Ruma Platičevo 13:05
Duga Loznica Šabac 13:10
Master Bus Ruma Platičevo 13:20
Sirmiumbus Irig Platičevo 13:30
Mačva Expres Novi Sad Platičevo 13:34
Lastra Ljubovija Šabac 13:35
Master Bus Grabovci Platičevo 13:56
Master Bus Grabovci Platičevo 14:16
Sirmiumbus Šabac Platičevo 14:25
Lastra Beograd Šabac 14:25
Master Bus Grabovci Platičevo 14:26
Sirmiumbus Novi Sad Šabac 14:29
Raketa AB Loznica Šabac 14:30
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 14:54
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 14:56
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.