Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar - Katolička crkva@B - Hrtkovci (RS)

Karađorđeva bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Raketa AB Loznica Šabac 12:24
Banbus Krupanj Šabac 12:41
Lastra Novi Sad Šabac 12:59
Mačva Expres Novi Sad Platičevo 13:34
Lastra Ljubovija Šabac 13:35
Sirmiumbus Šabac Platičevo 14:25
Lastra Beograd Šabac 14:25
Sirmiumbus Novi Sad Šabac 14:29
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 14:54
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 14:56
Lasta Valjevo Sremska Kamenica 15:08
Raketa AB Beograd Šabac 15:55
Sirmiumbus Šabac Platičevo 16:10
Mačva Expres Novi Sad Platičevo 16:52
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 16:56
Lastra Ljubovija Šabac 17:16
Raketa AB Beograd Šabac 17:50
Raketa AB Novi Sad Sremska Kamenica 17:57
Raketa AB Beograd Šabac 18:20
Raketa AB Beograd Platičevo 18:20
Mačva Expres Novi Sad Ruma 18:42
Raketa AB Loznica Šabac 19:00
Mačva Expres Šabac Platičevo 19:45
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 19:56
Raketa AB Jarak Šabac 20:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.