Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar - Katolička crkva@B - Hrtkovci (RS)

Karađorđeva bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Sirmiumbus Irig Platičevo 09:45
Mega Bus 014 Novi Sad Sremska Kamenica 10:12
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 10:39
Master Bus Grabovci Platičevo 10:49
Raketa AB Beograd Platičevo 10:51
Raketa AB Loznica Šabac 11:00
Sirmiumbus Šabac Platičevo 11:25
Banbus Beograd Šabac 11:34
Duga Šabac Platičevo 11:40
Raketa AB Beograd Šabac 11:41
Sirmiumbus Novi Sad Šabac 11:50
Mačva Expres Šabac Platičevo 11:51
Raketa AB Loznica Šabac 12:24
Banbus Krupanj Šabac 12:41
Šidexpres Šabac Sremska Kamenica 12:51
Raketa AB Beograd Šabac 12:55
Lastra Novi Sad Šabac 12:59
Master Bus Ruma Platičevo 13:05
Master Bus Ruma Platičevo 13:20
Sirmiumbus Irig Platičevo 13:30
Mačva Expres Novi Sad Platičevo 13:34
Lastra Ljubovija Šabac 13:35
Sirmiumbus Šabac Platičevo 14:25
Lastra Beograd Šabac 14:25
Sirmiumbus Novi Sad Šabac 14:29
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.